Under the Dome | Nelonen.fi

Ohjelmistossa

TULOSSA Tuotantokausi 3

Kolmas tuotantokausi suosikkidraamasarjasta, joka perustuu Stephen Kingin kirjaan ja jonka on tuottanut Steven Spielbergin Amblin Television -tuotantoyhtiö. Sarja sijoittuu kuvitteelliseen Chester's Millin kaupunkiin, jonka ympärille ilmestyi ensimmäisellä tuotantokaudella läpinäkyvä kupu erottamaan kaupungin muusta maailmasta. Sarjan pääosissa nähdään muun muassa Mike Vogel, Rachelle Lefevre ja Dean Norris. Amerikkalainen draamasarja.
  • 5-12
  • 12-18
  • 18-5
= Katseltavissa Ruudussa
= Tulossa Ruutuun
05:00
Ennustaja-TV
06:30
Onnenarpa
08:00
Bumba (S)
08:05
Bubble Guppies (S)
08:30
Jaksa paremmin
09:00
Huvila & Huussi
10:00
Guinness World Records - Ihmeelliset ennätysvideot
10:30
Nelonen Pro: Moor Gääs
11:00
Zoo Tales Special 1 (S)
12:05
Eläinten ABC
12:35
Eläinten ABC
13:05
Villiä menoa eläintarhassa (7)
13:35
Villiä menoa eläintarhassa (S)
14:05
Frasier (S)
14:35
Frasier (S)
15:05
Hotellit kuntoon, Jyrki Sukula!
16:05
Vino Show
17:30
Big Bang!
18:55
HS-uutiset
18:58
HS-sää
19:00
Vain elämää
20:58
Keno
21:00
Elokuva: Tie pohjoiseen (12)
23:20
Nelonen Pro: Moor Gääs
23:50
Myllyrinne company (12)
00:20
Kylmäverisesti sinun (12)
01:25
Virta (12)
02:25
Ennustaja-TV
05:00
Ennustaja-TV
06:05
Ostosruutu
07:05
Onnenarpa
08:35
Merimaili
09:05
Hell's Kitchen
10:00
Hell's Kitchen
11:00
Henkka & Niki vs. Amerikka
11:30
Jyrki Sukulan makujen maa
12:00
Panttilainaamo
12:30
Panttilainaamo
13:00
Suomen huutokauppakeisari
14:00
Panttilainaamo Louisiana
14:30
Panttilainaamo Louisiana
15:00
Pomo piilossa
16:00
Guinness World Records
17:00
Villit lomavideot
17:30
Villit lomavideot
18:00
Poliisit (S)
18:30
Poliisit (7)
19:00
Poliisit (7)
19:30
Poliisit (7)
20:00
Poliisit (7)
20:30
Poliisit (12)
21:00
Poliisit (7)
21:30
Poliisit (S)
22:00
Poliisit (S)
22:30
Poliisit (S)
23:00
Poliisit (7)
23:30
Poliisit (7)
00:00
Täysillä tutkaan (7)
00:30
Rantavahdit (7)
01:00
Rantavahdit (12)
01:30
Outoa vai mitä? (12)
02:35
Ennustaja-TV
05:00
Ennustaja-TV
06:30
Ostosruutu
07:30
Onnenarpa
09:00
Hurja remontti
10:00
Hurja remontti
11:00
Tervetuloa kotiin
12:00
Emilyn sisustussalaisuudet
12:30
Sarahin talo
13:00
Hotellit haltuun
14:00
Joan Rivers laittaa tuulemaan (S)
15:00
Suomi-tytöt New Yorkissa (S)
16:00
Pelasta perheemme, Supermarjo!
17:00
Neljät häät Amerikassa
18:00
Neljät häät Amerikassa
19:00
Nakudeitit (7)
20:00
Nakudeitit (7)
21:00
Jutta ja huikeat häädieetit
22:00
Greyn anatomia
23:00
Täydelliset naiset (12)
00:00
Perception (12)
00:55
Asiaa seksistä (S)
01:55
Sinkkulaiva
02:25
Sinkkulaiva
02:55
Sinkkulaiva
03:25
Sinkkulaiva
03:55
Ennustaja-TV
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
18:00
LA Ink
18:50
Loop Looks
18:55
Hero-lyhäri: This is my Office
19:00
Olipa kerran (12)
19:55
Olipa kerran (12)
20:50
Fargo (12)
21:50
Fargo (16)
22:50
Common Law (12)
23:45
Common Law (12)
10:00
NBA Playoffs: Houston Rockets - Golden State Warriors (23.5.)
12:00
Championship Playoffs: Middlesbrough - Brentford (15.5.)
14:00
Volvo Ocean Race: Newport, In-Port Race
15:30
UEFA Europa League: Maalikooste (14.5.)
16:00
Rallicrossin MM-sarja: Iso-Britannian osakilpailu
17:00
Rallicrossin MM-sarja LIVE: Iso-Britannian osakilpailu
18:00
Arktiset vedet
18:30
Arktiset vedet
19:00
Rallin MM-sarja: Portugali EK16, Power Stage (24.5.)
20:00
Volvo Ocean Race: Life at the Extreme
20:30
Beach Volley World Tour: Naisten Semifinaalit, Praha (24.5.)
22:30
Beach Volley World Tour: Naisten Pronssiottelu & Finaali, Praha (24.5.)
00:30
NASCAR LIVE: Charlotte
09:30
Rallin MM-sarja: Portugali, 3. kisapäivä
10:00
Rallin MM-sarja LIVE: Portugali EK14, Fafe
11:00
PRO Cycling: Presidential Tour of Turkey
12:00
Gillette World Sport
12:30
Moor Gääs Studio: Portugalin MM-ralli
13:00
Rallin MM-sarja LIVE: Portugali EK16, Power Stage
14:15
The Season
14:50
NASCAR Highlights: Sprint All-Star Race Highlights
15:55
TCR: Algarve, Portugali
16:30
Superpesis: Sotkamo - Vimpeli (22.5.)
19:00
NBA Action
19:30
NBA Playoffs: Houston Rockets - Golden State Warriors (23.5.)
21:30
Rallin MM-sarja: Portugali, 4. kisapäivä
22:00
Championship Playoffs: Norwich - Ipswich (16.5.)
00:00
Extreme Sailing
00:30
Marathon des Sables
01:00
PRO BOXING: Nordic Fight Night (2.5.)
03:30
NBA Playoffs LIVE: Cleveland Cavaliers - Atlanta Hawks