Yhteistyössä

Ohjelmistossa

TAUOLLA Tuotantokausi 1

Laura Ruohola kiertää kesäistä Suomea ja tutustuu erilaisiin mökkeihin. Mukaan mahtuu niin pieniä kuin isojakin kesäpaikkoja, huviloita rantaviivalla sekä tunnelmallisia piilopirttejä. Ohjelmassa esitellyistä mökeistä katselijat voivat äänestää omaa suosikkiaan. Kotimainen ohjelma.
  • 5-12
  • 12-18
  • 18-5
= Katseltavissa Ruudussa
= Tulossa Ruutuun
05:00
Ennustaja-TV
06:30
Ostosruutu
07:00
Disneyn esikoulu: Mikki Hiiren kerhotalo (S)
07:25
Disney esittää: Kim Possible (7)
07:50
Lazy Town (S)
08:20
Waverly Placen velhot (S)
08:50
Eläinten ABC
09:20
Tomin keittiö
09:50
Pikakurssi kodinostoon
10:20
Jyrki Sukulan makujen maa
10:50
Ennustaja-TV
11:20
Ostosruutu
11:50
Ostosruutu
12:20
LIVE: Tiedä ja Voita
13:50
Jyrki Sukulan makujen maa
14:20
Hestonin huikeat pidot
15:25
Matkaoppaat
15:55
Huippumalli haussa
16:55
Deittikamera
17:25
Frasier (S)
17:55
Panttilainaamo
17:55
Panttilainaamo
18:25
Panttilainaamo
18:55
HS-uutiset
18:58
HS-sää
19:00
Hauskat kotivideot
20:00
Jukebox
20:57
Keno
21:00
Elokuva: Conan the Barbarian (16)
23:15
Elokuva: World Trade Center (12)
01:55
Frasier (S)
02:25
Castle (12)
03:25
Rekkakuskit jäällä (7)
04:25
Ennustaja-TV
05:00
Ennustaja-TV
09:15
Ostosruutu
09:45
Ostosruutu
10:15
Ostosruutu
10:45
Ennustaja-TV
11:15
Krokotiilimies
12:15
Pomo piilossa
13:05
LA Ink
14:00
Leijonan luola USA
15:00
MasterChef Australia All Stars
16:00
Gordon Ramsay - pannu kuumana
17:00
LA Ink
18:00
MasterChef Australia All Stars
19:00
Leijonan luola USA
20:00
Poliisit (S)
20:30
Poliisit (7)
21:00
Poliisit (7)
21:30
Poliisit (S)
22:00
Rikkaiden panttilainaamo
23:00
Leijonan luola USA
00:00
Surkeiden kuskien autokoulu (S)
00:30
Amerikan rumimmat tatuoinnit
01:00
Australian rajalla
01:30
Rantavahdit (7)
02:00
MasterChef Australia All Stars
02:55
LA Ink
03:50
Trigger Happy TV (7)
04:15
Ennustaja-TV
05:00
Ennustaja-TV
07:30
Ostosruutu
08:00
Ostosruutu
08:30
Ostosruutu
09:00
James Martin ja herkkuja Välimerellä
09:30
Tuhluriprinsessat
10:00
Olet mitä syöt
10:30
Jaksa paremmin
11:00
Juhlasuunnittelijat
11:30
Liv D: Isosti seksikäs
12:30
Kodikkaasti vuokralla
13:00
Kiinalaisen keittiön herkut
13:30
Koirakuiskaaja
14:30
Häät sulhasen tapaan
15:35
Hurja remontti
16:30
Emilyn sisustussalaisuudet
17:00
Kaisa ja puoli valtakuntaa
18:00
Hotellit haltuun
19:00
Neljät häät Amerikassa
20:00
Valheen vangit (S)
21:00
Maailman övereimmät juhlat (7)
22:00
Pariskunnan superdieetti
23:00
Devious Maids (12)
00:00
Neljät häät Amerikassa
01:00
Asiaa seksistä (S)
02:00
Liv D: Teiniseksiä (S)
03:00
Ennustaja-TV
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
18:00
Happy Endings (S)
18:30
Happy Endings (S)
19:00
Happy Endings (S)
19:30
Happy Endings (S)
20:00
Happy Endings (S)
20:30
Happy Endings (S)
21:00
Happy Endings (S)
21:30
Happy Endings (S)
22:00
Californication (12)
22:35
Californication (12)
23:10
Californication (12)
23:45
Californication (16)
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
14:00
Fleet Racing Tour
14:30
UEFA Europa League: HJK - FC Kööpenhamina (27.11.)
16:30
Nice-Cannes Triathlon
17:00
NFL: San Francisco 49ers - Seattle Seahawks (27.11.)
19:30
NBA Inside Stuff
20:00
NBA LIVE: Boston Celtics - Chicago Bulls
20:00
NBA LIVE: Boston Celtics - Chicago Bulls
23:00
SM-liiga: Tappara - TPS (28.11.)
23:00
SM-liiga: Tappara - TPS (28.11.)
01:00
Night of the Jumps: Kiina
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
14:00
Acceleration: Season 2014 Review
15:00
SM-liiga: Kärpät - HPK (27.11.)
15:00
SM-liiga: Kärpät - HPK (27.11.)
17:00
UEFA Europa League: Maalikooste (27.11.)
18:00
SM-liiga: Ennakkostudio
18:00
SM-liiga: Ennakkostudio
18:30
SM-liiga LIVE: Tappara - TPS
18:30
SM-liiga LIVE: Tappara - TPS
21:10
NFL Extra
21:30
NFL: Dallas Cowboys - Philadelphia Eagles (27.11.)
00:00
UEFA Europa League: Feyenoord - Sevilla (27.11.)