Neljän tähden illallinen | Nelonen.fi

Neljän tähden illallinen

Neljän tähden illallinen

Neljän tähden illallinen on hauska ja rento realitysarja, jossa neljä julkkista valmistaa kukin vuorollaan illallisen ja kutsuu muut kolme syömään. Katsojat pääsevät kurkistamaan julkkisten koteihin, joissa keittotaitojen lisäksi tarjolla on hauskoja yllätyksiä. Ohjelma perustuu kansainväliseen menestysformaattiin Fish on the Cake. Kotimainen viihdeohjelma. HUOM! Televisiossa pyörivien uusintojen reseptejä ei valitettavasti ole saatavilla!

Äänestyksen alkuun

Refreshing...

Äänesi on vastaanotettu

Kiitos !

Yhteistyössä

  • 5-12
  • 12-18
  • 18-5
= Katseltavissa Ruudussa
= Tulossa Ruutuun
05:00
Ennustaja-TV
06:00
Bumba (S)
06:05
Bubble Guppies (S)
06:30
Transformers Rescue Bots (7)
06:50
My Little Pony: Ystävyyden taikaa (7)
07:15
Disney esittää: Finias ja Ferb (7)
07:35
Sonic Boom (7)
07:50
Angry Birds Toons (S)
07:55
Angry Birds Piggy Tales (S)
07:58
Angry Birds Stella (S)
08:05
Marvel's Avengers Assemble (7)
08:25
Lego Ninjago (7)
08:50
Sonic Boom (7)
09:05
Vaaleanpunainen pantteri (S)
09:10
Soppa365
09:20
Eläinsairaala (S)
09:50
Leijonan luola USA
10:50
Onnenarpa
11:50
LIVE: Tiedä ja Voita
13:45
Hotellit haltuun
14:45
Kuppilat kuntoon, Gordon Ramsay!
15:50
Matkaoppaat
16:25
Onnenarpa
16:30
Soppa365
16:40
Leijonan luola USA
17:40
MasterChef Australia
18:55
HS-uutiset ja sää
19:00
Pomo piilossa Suomi (S)
20:00
Talent Suomi
20:58
Keno
21:00
Nieminen & Lahtinen Show (S)
22:00
Kiss Bang Love Suomi (S)
23:00
Liiga: Illan parhaat
23:05
48 tuntia rikoksesta (7)
00:05
Leijonan luola USA
01:05
Kauppaneuvos Jethro (S)
02:05
Kuppilat kuntoon, Gordon Ramsay!
03:05
Neljän tähden talkoot
03:35
Neljän tähden talkoot
04:05
Neljän tähden talkoot
04:35
Neljän tähden talkoot
05:15
Ennustaja-TV
07:00
Ostosruutu
10:30
Onnenarpa
11:50
Ostosruutu
13:00
Suomen Tulli
14:00
Taste UK
15:00
Säpinää kannen alla (S)
15:30
Rajavalvojat (S)
16:00
Suomen Tulli
17:00
Suomen huutokauppakeisari
18:00
Leijonan luola USA
19:00
Säpinää kannen alla (7)
20:00
Suomen huutokauppakeisari
21:00
Hottikset 2.0 (S)
22:00
Leijonan luola USA
23:00
Säpinää kannen alla (7)
00:00
Poliisit (S)
00:30
Poliisit (7)
01:00
Hottikset 2.0 (S)
02:00
Panttilainaamo Louisiana
02:30
Panttilainaamo Louisiana
03:00
Poliisit Norja (7)
03:30
Poliisit Norja (S)
04:00
Poliisit Norja (S)
04:30
Ennustaja-TV
05:00
Ennustaja-TV
06:00
Ostosruutu
09:00
Candice sisustaa
09:30
Candice sisustaa
10:00
Laihduttajan suloinen kosto (S)
11:00
Bachelor Suomi (S)
12:00
Äitien sota
13:00
Sinkkuillallinen
14:00
Remppa vai muutto
15:00
Laihduttajan suloinen kosto (S)
16:00
Bachelor Suomi (S)
17:00
Sinkkuillallinen
18:00
Akin ja Ritan rakkausdieetit
19:00
Kadonneen rakkauden jäljillä
20:00
Sukulan suojatit (S)
21:00
Blindspot (12)
22:00
Pahan jälkeen (7)
23:00
Sinkkuillallinen
00:00
Maailman övereimmät juhlat (7)
01:00
Neljät häät Amerikassa
02:00
Sinkkulaiva
02:30
Sinkkulaiva
03:00
Greyn anatomia (12)
04:00
Ennustaja-TV
11:00
MasterChef Australia All Stars
11:50
Kanadan rajalla
12:15
Kanadan rajalla
12:40
MasterChef Kanada
13:30
Rikkaiden deittipalvelu (S)
14:15
Kieroilevat kaunottaret (S)
15:05
Kanadan rajalla
15:30
Kanadan rajalla
15:55
Tosiputki: Vanderpump Rules (S)
16:45
MasterChef Australia All Stars
17:35
The Neighbors (S)
18:00
Tosiputki: Made in Chelsea (7)
19:00
Tosiputki: Vanderpump Rules (S)
20:00
Kyttäputki: Castle (12)
21:00
Shanghai (16)
23:05
Kyttäputki: Castle (12)
00:00
Tosiputki: Vanderpump Rules (S)
01:00
Tosiputki: Made in Chelsea (7)
01:55
Paholainen sisälläni (16)
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
14:00
Superpesis: Vimpeli - Sotkamo, 5. Finaali (24.9.)
17:00
NASCAR Highlights: New Hampshire
18:00
MM-ralli: Ennakko, Ranska
18:30
Gillette World Sport
19:00
UEFA Europa League: Maalikooste 15.9.
19:50
UEFA Europa League LIVE: Hapoel Beer-Sheva - Southampton
22:00
Liiga: HIFK - Jukurit (29.9.)
00:00
Liiga: KooKoo - Sport (29.9.)
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
14:00
Liiga: Ilves - KooKoo (28.9.)
16:00
Liiga: Lukko - Pelicans (28.9.)
18:00
Liigastudio
18:30
Liiga LIVE: KooKoo - Sport
21:00
Liiga: 4. Erä
21:30
Gillette World Sport
21:55
UEFA Europa League LIVE: Manchester United - FC Zorya
00:05
Liiga: Ässät - Jukurit (27.9.)