NCIS Rikostutkijat | Nelonen.fi

NCIS Rikostutkijat

NCIS Rikostutkijat

Lämpimän huumorin sävyttämässä rikosdraamasarjassa seurataan Yhdysvaltain laivaston erikoisyksikköä, jonka tehtävänä on selvittää eri puolilla maailmaa rikoksia, jotka tavalla tai toisella liittyvät Yhdysvaltain laivastoon tai merijalkaväkeen. Taitavaa ja monipuolista tiimiä johtaa Mark Harmonin esittämä agentti Gibbs. Yhdennellätoista kaudella koko tiimin olemassaolo on vaarassa, ja yksi keskeisistä hahmoista jättää sarjan tällä kaudella. Pääosissa: Mark Harmon, David McCallum, Pauley Perrette, Michael Weatherly ja Sean Murray. Amerikkalainen draamasarja.

 

Äänestyksen alkuun

Refreshing...

Äänesi on vastaanotettu

Kiitos !

  • 5-12
  • 12-18
  • 18-5
= Katseltavissa Ruudussa
= Tulossa Ruutuun
05:00
Ennustaja-TV
06:00
Bumba (S)
06:05
Pound Puppies (S)
06:30
Chuckin ja ystävien seikkailut (S)
06:40
Chuckin ja ystävien seikkailut (S)
06:55
Disneyn esikoulu: Jake ja Mikä-Mikä-Maan merirosvot (S)
07:20
My Little Pony: Ystävyyden taikaa (S)
07:45
Lego Nexo Knights (7)
08:10
Lego Star Wars (7)
08:35
Lego Ninjago (7)
09:00
Vaaleanpunainen pantteri (7)
09:10
Soppa365
09:20
Hansin grillikesä
10:20
Neljän tähden illallinen
10:50
Pentujengi ja aavekoira (S)
12:40
Kaksin karkuteillä (7)
14:50
Vaaleanpunainen pantteri (7)
15:00
Amerikan kovimmat keräilijät
16:05
Neljän tähden illallinen
16:35
Soppa365
16:45
Leijonan luola USA
17:50
Suomen huutokauppakeisari
18:55
HS-uutiset
18:58
HS-sää
19:00
Huvila & Huussi
20:00
Haapasalo goes lomalle
20:58
Keno
21:00
Temptation Island Suomi 2 (S)
22:00
Rocky II - Uusintaottelu (16)
00:25
Arman Pohjantähden alla (S)
01:25
Leijonan luola USA
02:25
48 tuntia rikoksesta (7)
03:25
Amerikan kovimmat keräilijät
04:25
Ennustaja-TV
05:00
Ennustaja-TV
06:30
Ostosruutu
09:00
Ostosruutu - VitaPrism
09:30
Onnenarpa
11:00
Pomo piilossa
12:00
Haasta Hans
13:00
Hurja remontti
14:00
Top Chef
15:00
Gordon Ramsay - pannu kuumana
16:05
MasterChef USA
17:00
Rikkaiden panttilainaamo
18:00
Panttilainaamo
18:30
Leijonan luola Kanada
19:30
MasterChef USA
20:30
Poliisit (7)
21:00
Poliisit - kotihälytys (12)
22:00
Poliisit (S)
22:30
Pomo piilossa
23:30
Leijonan luola Kanada
00:30
Poliisit - kotihälytys (12)
01:30
MasterChef USA
02:30
Huima konttihuutokauppa
03:00
Huima konttihuutokauppa
03:30
Ennustaja-TV
05:00
Ennustaja-TV
06:00
Ostosruutu
09:00
Hurja painonpudotus
10:00
MasterChef Suomi
11:00
Supernanny Euroopassa (7)
12:00
Kaisa ja luksuskodit
13:00
Sinkkuillallinen
14:00
Hurja painonpudotus
15:00
Neljät häät Amerikassa
16:00
Maailman övereimmät juhlat (7)
17:00
Sinkkuillallinen
18:00
Ruotsin miljonääriäidit
19:00
Laihduin 300 kg (7)
20:00
Ravintola X
21:00
Mustat lesket (7)
22:00
Syytettynä murhasta (12)
00:00
Sinkkuillallinen
01:00
Ravintola X
02:00
Perception (12)
03:00
Ennustaja-TV
09:00
Tosiputki: Ibiza Weekender (S)
09:50
Tosiputki: Made in Chelsea (S)
10:40
Nashville (S)
11:25
Rantavahdit (7)
11:50
Rantavahdit (S)
12:15
Tosiputki: Ibiza Weekender (S)
13:05
Tosiputki: Made in Chelsea (S)
13:55
Rantavahdit (7)
14:20
Rantavahdit (S)
14:45
Fosters (S)
15:30
Tosiputki: Ibiza Weekender (S)
16:20
Tosiputki: Made in Chelsea (S)
17:10
Rantavahdit (7)
17:35
Rantavahdit (S)
18:00
Tosiputki: Ibiza Weekender (S)
19:00
Tosiputki: Made in Chelsea (S)
20:00
Kyttäputki: Castle (12)
21:00
Paranormal Activity 3 (16)
22:45
Kyttäputki: Castle (12)
23:45
Tosiputki: Made in Chelsea (S)
00:50
#Herocrew: Sara
01:00
Tosiputki: Ibiza Weekender (S)
01:50
Nashville (S)
10:00
NASCAR: Talladega (1.5.)
14:00
UEFA Europa League: Shakhtar Donetsk - Sevilla (28.4.)
16:00
UEFA Europa League: Villarreal - Liverpool (28.4.)
18:00
SM-liigan viikkomakasiini
18:30
NBA Action
19:00
Gillette World Sport
19:30
NBA Playoffs: San Antonio Spurs - Oklahoma City Thunder (2.5.)
21:25
UEFA Europa League: Maalikooste (28.4.)
21:55
UEFA Europa League LIVE: Sevilla - Shakhtar Donetsk
00:05
SM-liiga Finaalit: HIFK - Tappara, 5. Finaali (23.4.)
10:00
SM-liiga Finaalit: HIFK - Tappara, 1. Finaali (15.4.)
12:00
TCR: Estoril, Portugal
12:30
SM-liigan viikkomakasiini
13:00
SM-liiga Finaalit: Tappara - HIFK, 2. Finaali (16.4.)
15:00
Trans World Sport
16:00
SM-liiga Finaalit: HIFK - Tappara, 3. Finaali (19.4.)
18:00
UEFA Europa League: Maalikooste (28.4.)
18:30
SM-liiga Finaalit: Tappara - HIFK, 4. Finaali (22.4.)
20:30
MM-rallicross Highlights: Portugali
21:30
MM-ralli: Argentiina, Extra
21:55
UEFA Europa League LIVE: Liverpool - Villarreal
00:05
NASCAR Highlights: Richmond
01:05
Night of the Jumps: Krakau