Hyvät ja huonot uutiset | Nelonen.fi

Hyvät ja huonot uutiset

Hyvät ja huonot uutiset

Huikean suositun viihdeohjelman seitsemännellä tuotantokaudella panelistiporukkaan liittyi Paula Noronen. Mukana ovat myös vanhat tutut Henkka Hyppönen, Niina Lahtinen, Tuomas Kyrö, Pirjo Heikkilä ja Mikko Kuustonen.

Äänestyksen alkuun

Refreshing...

Äänesi on vastaanotettu

Kiitos !

Yhteistyössä

Repost @yellowfilmtv Hyvät ja Huonot Uutiset voitti eilisessä Kultainen Venla -gaalassa vuoden 2015 Viihdeohjelman Venlan! 👑🎊💛 #HHU :n tiimi kiittää kaikkia ja toivottaa mahtavaa televisio vuotta 2016! #hhuutiset #nelonen #yellowfilmtv #kultainenvenla
Psst! Olethan huomannut, että olemme tulleet melkein koko kesän uusintoina! Onko parempaa tapaa viettää kesäiltoja, kuin yhteinen nauruterapia ystävien kanssa katsellen Hyviä ja huonoja uutisia? 😏 #TaattuaNaurua Tälläkin hetkellä Neloselta tulee jakso, jossa vieraana #MerjaKyllönen #HHU #Nelonen
Mikä oli sinun suosikki jaksosi 2015 kevätkaudella? #HyvätjaHuonotUutiset #kesälomalla #Nelonen ☀️☔️
Hyvien ja Huonojen Uutisten koko tiimi toivottaa kaikille hyvää ja rauhallista juhannusta ☀️🌼💃🍷
Iso kiitos kaikille teille faneille ja studioyleisöille, joiden ansiosta tämän ohjelman tekeminen on ollut vieläkin mahtavempaa 🙏 #HHU #KIITOS
Kaikkea kreisiä tapahtui viimeisissä kuvauksissa! Vielä olis 20min jäljellä 😉 #HHU #Nelosella
Tämä jengi hauskuuttaa teitä tänään kello 22 Nelosella! Vieraana tuttu kasvo, Miika Nousiainen 👍
Vielä pari tuntia pitäisi jaksaa, kunnes kanavat voi kääntää Neloselle kello 22! Kauden viimeinen #HHU 😢😱
Kenelle pysti menee tällä kaudella? #HHU #ParhaitenKansanPulssilla 🏆❓
Viimeistä viedään 💨#viimeinenkäsispaltsu #HHU
  • 5-12
  • 12-18
  • 18-5
= Katseltavissa Ruudussa
= Tulossa Ruutuun
05:00
Ennustaja-TV
06:00
Bumba (S)
06:05
Bubble Guppies (S)
06:30
Transformers Rescue Bots (7)
06:50
My Little Pony: Ystävyyden taikaa (7)
07:15
Disney esittää: Finias ja Ferb (7)
07:35
Sonic Boom (7)
07:50
Angry Birds Toons (S)
07:55
Angry Birds Piggy Tales (S)
07:58
Angry Birds Stella (S)
08:05
Marvel's Avengers Assemble (7)
08:25
Lego Ninjago (7)
08:50
Sonic Boom (7)
09:05
Vaaleanpunainen pantteri (S)
09:10
Soppa365
09:20
Eläinsairaala (S)
09:50
Leijonan luola USA
10:50
Onnenarpa
11:50
LIVE: Tiedä ja Voita
13:45
Hotellit haltuun
14:45
Kuppilat kuntoon, Gordon Ramsay!
15:50
Matkaoppaat
16:25
Onnenarpa
16:30
Soppa365
16:40
Leijonan luola USA
17:40
MasterChef Australia
18:55
HS-uutiset ja sää
19:00
Pomo piilossa Suomi (S)
20:00
Talent Suomi
20:58
Keno
21:00
Nieminen & Lahtinen Show (S)
22:00
Kiss Bang Love Suomi (S)
23:00
Liiga: Illan parhaat
23:05
48 tuntia rikoksesta (7)
00:05
Leijonan luola USA
01:05
Kauppaneuvos Jethro (S)
02:05
Kuppilat kuntoon, Gordon Ramsay!
03:05
Neljän tähden talkoot
03:35
Neljän tähden talkoot
04:05
Neljän tähden talkoot
04:35
Neljän tähden talkoot
05:15
Ennustaja-TV
07:00
Ostosruutu
10:30
Onnenarpa
11:50
Ostosruutu
13:00
Suomen Tulli
14:00
Taste UK
15:00
Säpinää kannen alla (S)
15:30
Rajavalvojat (S)
16:00
Suomen Tulli
17:00
Suomen huutokauppakeisari
18:00
Leijonan luola USA
19:00
Säpinää kannen alla (7)
20:00
Suomen huutokauppakeisari
21:00
Hottikset 2.0 (S)
22:00
Leijonan luola USA
23:00
Säpinää kannen alla (7)
00:00
Poliisit (S)
00:30
Poliisit (7)
01:00
Hottikset 2.0 (S)
02:00
Panttilainaamo Louisiana
02:30
Panttilainaamo Louisiana
03:00
Poliisit Norja (7)
03:30
Poliisit Norja (S)
04:00
Poliisit Norja (S)
04:30
Ennustaja-TV
05:00
Ennustaja-TV
06:00
Ostosruutu
09:00
Candice sisustaa
09:30
Candice sisustaa
10:00
Laihduttajan suloinen kosto (S)
11:00
Bachelor Suomi (S)
12:00
Äitien sota
13:00
Sinkkuillallinen
14:00
Remppa vai muutto
15:00
Laihduttajan suloinen kosto (S)
16:00
Bachelor Suomi (S)
17:00
Sinkkuillallinen
18:00
Akin ja Ritan rakkausdieetit
19:00
Kadonneen rakkauden jäljillä
20:00
Sukulan suojatit (S)
21:00
Blindspot (12)
22:00
Pahan jälkeen (7)
23:00
Sinkkuillallinen
00:00
Maailman övereimmät juhlat (7)
01:00
Neljät häät Amerikassa
02:00
Sinkkulaiva
02:30
Sinkkulaiva
03:00
Greyn anatomia (12)
04:00
Ennustaja-TV
11:00
MasterChef Australia All Stars
11:50
Kanadan rajalla
12:15
Kanadan rajalla
12:40
MasterChef Kanada
13:30
Rikkaiden deittipalvelu (S)
14:15
Kieroilevat kaunottaret (S)
15:05
Kanadan rajalla
15:30
Kanadan rajalla
15:55
Tosiputki: Vanderpump Rules (S)
16:45
MasterChef Australia All Stars
17:35
The Neighbors (S)
18:00
Tosiputki: Made in Chelsea (7)
19:00
Tosiputki: Vanderpump Rules (S)
20:00
Kyttäputki: Castle (12)
21:00
Shanghai (16)
23:05
Kyttäputki: Castle (12)
00:00
Tosiputki: Vanderpump Rules (S)
01:00
Tosiputki: Made in Chelsea (7)
01:55
Paholainen sisälläni (16)
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
14:00
Superpesis: Vimpeli - Sotkamo, 5. Finaali (24.9.)
17:00
NASCAR Highlights: New Hampshire
18:00
MM-ralli: Ennakko, Ranska
18:30
Gillette World Sport
19:00
UEFA Europa League: Maalikooste 15.9.
19:50
UEFA Europa League LIVE: Hapoel Beer-Sheva - Southampton
22:00
Liiga: HIFK - Jukurit (29.9.)
00:00
Liiga: KooKoo - Sport (29.9.)
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
14:00
Liiga: Ilves - KooKoo (28.9.)
16:00
Liiga: Lukko - Pelicans (28.9.)
18:00
Liigastudio
18:30
Liiga LIVE: KooKoo - Sport
21:00
Liiga: 4. Erä
21:30
Gillette World Sport
21:55
UEFA Europa League LIVE: Manchester United - FC Zorya
00:05
Liiga: Ässät - Jukurit (27.9.)