Holmes NYC | Nelonen.fi

Ohjelmistossa

TAUOLLA Tuotantokausi 4

Neljännellä tuotantokaudella Sherlock Holmes (Jonny Lee Miller) ja tohtori Joan Watson (Lucy Liu) jatkavat rikoksien ratkomista Manhattanin sykkeessä. Pakkaa neljännellä kaudella tulee kuitenkin sekoittamaan Sherlockin isä, joka palaa monien vuosien jälkeen poikansa elämään. Pääosissa nähdään myös Aidan Quinn ja Jon Michael Hill. Amerikkalainen draamasarja.
  • 5-12
  • 12-18
  • 18-5
= Katseltavissa Ruudussa
= Tulossa Ruutuun
05:00
Ennustaja-TV
06:00
Bumba (S)
06:05
Pound Puppies (S)
06:30
Chuckin ja ystävien seikkailut (S)
06:40
Chuckin ja ystävien seikkailut (S)
06:55
Disneyn esikoulu: Jake ja Mikä-Mikä-Maan merirosvot (S)
07:20
My Little Pony: Ystävyyden taikaa (7)
07:45
Lego Nexo Knights (7)
08:10
Lego Star Wars (7)
08:35
Lego Ninjago (7)
09:00
Vaaleanpunainen pantteri (7)
09:10
Soppa365
09:20
Hansin grillikesä
10:20
Neljän tähden illallinen
10:50
Onnenarpa
11:50
LIVE: Tiedä ja Voita
13:45
Palavaa rakkautta (S)
14:15
Palavaa rakkautta (S)
14:45
Vaaleanpunainen pantteri (S)
14:55
Amerikan kovimmat keräilijät
16:00
Onnenarpa
16:05
Team Ahma (7)
16:35
Soppa365
16:45
Hauskat kotivideot
17:50
Hauskat kotivideot
18:55
HS-uutiset
18:58
HS-sää
19:00
Hyvät kaupat (S)
20:00
Hauskat kotivideot
20:58
Keno
21:00
Love Happens - Tilaa rakkaudelle (S)
23:15
Pako Alcatrazista (12)
01:35
Amerikan kovimmat keräilijät
02:35
Kauppaneuvos Jethro (S)
03:35
Poliisit - kotihälytys (12)
04:35
Ennustaja-TV
05:00
Ennustaja-TV
07:45
Ostosruutu
10:15
Ostosruutu - VitaPrism
10:45
Onnenarpa
12:15
Haasta Hans
13:15
Hurja remontti
14:15
Top Chef
15:15
MasterChef USA
16:15
Martina ja hengenpelastajat
17:15
Team Ahma (S)
17:50
Team Ahma (7)
18:25
Team Ahma (S)
19:00
Panttilainaamon autospesialistit
19:30
Panttilainaamon autospesialistit
20:00
Australian kovimmat keräilijät
21:00
Grillit huurussa (S)
22:00
Leijonan luola USA
23:00
Leijonan luola Kanada
00:00
Arman ja viimeinen ristiretki (7)
01:00
Firmat kuntoon
02:00
Pomo piilossa
03:00
JIM D: Salaliittoteoriat Jesse Venturan johdolla (7)
04:00
Ennustaja-TV
05:00
Ennustaja-TV
06:00
Ostosruutu
09:00
Lauran matkakuvia: Tukholma
09:30
Huvila & Huussi
10:30
Remppa vai muutto
11:30
Candice sisustaa
12:00
Candice sisustaa
12:30
Sinkkuillallinen
13:30
Jaksa paremmin
14:00
Hurja painonpudotus
14:55
Me Naiset esittää: #evek
15:00
Suomen kaunein mökki
16:00
Tanssin superäidit
17:00
Neljät häät Amerikassa
18:00
Hurja painonpudotus UK
19:00
Remppa vai muutto
20:00
Suomen täydelliset venäläisnaiset (S)
21:00
Jutta ja 10 suurta unelmaa
22:00
Bachelor Suomi (S)
23:00
Gigolot (12)
23:35
Gigolot (12)
00:10
Suomen täydelliset venäläisnaiset (S)
01:10
Nakudeitit (7)
02:10
Polyamory: Married & Dating (16)
02:45
Polyamory: Married & Dating (16)
03:20
Ennustaja-TV
10:25
Fosters (12)
11:10
Fosters (7)
11:55
Tosiputki: Ibiza Weekender (S)
12:45
Tosiputki: Ibiza Weekender (S)
13:35
Tosiputki: Ibiza Weekender (S)
14:25
Tosiputki: Ibiza Weekender (S)
15:15
Maaginen Criss Angel (7)
16:00
Maaginen Criss Angel (S)
16:45
Rantavahdit (7)
17:10
Rantavahdit (7)
17:35
Rantavahdit (S)
18:00
Tosiputki: Ibiza Weekender (S)
18:55
Tosiputki: Ibiza Weekender (S)
19:55
Tosiputki: Ibiza Weekender (S)
20:55
Tosiputki: Ibiza Weekender (S)
21:55
Syytettynä murhasta (12)
23:45
Rantavahdit (12)
00:10
Rantavahdit (7)
00:35
Rantavahdit (S)
01:00
Tricked (7)
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
14:00
SM-liiga Finaalit: Tappara - HIFK, 6. Finaali (26.4.)
17:00
Speedway: Krsko, Slovenia (30.4.)
19:00
Gillette World Sport
19:30
NBA Inside Stuff
20:00
NBA Playoffs: Golden State Warriors - Portland Trailblazers (3.5.)
22:00
UEFA Europa League: Liverpool - Villarreal (5.5.)
00:00
Championship: Brighton - Derby (2.5.)
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
14:00
UEFA Europa League: Liverpool - Villarreal (5.5.)
16:00
UEFA Europa League: Sevilla - Shakhtar Donetsk (5.5.)
18:00
UEFA Europa League: Maalikooste (5.5.)
18:30
SM-liiga Finaalit: Tappara - HIFK, 6. Finaali (26.4.)
21:30
TCR: Estoril, Portugal
22:00
MM-rallicross: Portugalin osakilpailu (17.4.)
00:00
Speedway: Krsko, Slovenia (30.4.)
02:00
Trans World Sport
03:00
NASCAR Highlights: Talladega
04:00
UEFA Europa League: Maalikooste (5.5.)
04:30
NBA Playoffs LIVE: Oklahoma City Thunder - San Antonio Spurs