Criminal Minds - FBI-tutkijat | Nelonen.fi

Criminal Minds - FBI-tutkijat

Criminal Minds - FBI-tutkijat

Nelosen suosituimpiin ulkomaisiin draamasarjoihin kuuluva Criminal Minds - FBI-tutkijat kertoo FBI:n huippuprofiloijien tiimistä, joka jäljittää Yhdysvaltain kammottavimpia rikollisia pureutumalla näiden mielenliikkeisiin. Suosikkisarjan päärooleja näyttelevät Joe Mategna, Thomas Gibson, Shemar Moore, Matthew Gray Gubler, A.J. Cook, Kirsten Vangsness ja edellisellä kaudella mukaan liittynyt Big Love -tähti Jeanne Tripplehorn.

Criminal Minds - FBI-tutkijat -sarjan uudet jaksot jatkuvat vuonna 2015.

Äänestyksen alkuun

Refreshing...

Äänesi on vastaanotettu

Kiitos !

  • 5-12
  • 12-18
  • 18-5
= Katseltavissa Ruudussa
= Tulossa Ruutuun
05:10
Ennustaja-TV
06:00
Bumba (S)
06:05
Bubble Guppies (S)
06:30
Chuckin ja ystävien seikkailut (S)
06:40
Chuckin ja ystävien seikkailut (S)
06:55
Disneyn esikoulu: Sofia ensimmäinen (S)
07:20
My Little Pony: Ystävyyden taikaa (7)
07:45
Lego Nexo Knights (7)
08:10
Lego Legends of Chima (7)
08:35
Lego Ninjago (7)
08:45
Lego Ninjago (7)
09:00
Vaaleanpunainen pantteri (7)
09:10
Soppa365
09:20
Hansin grillikesä
10:20
Neljän tähden illallinen
10:50
Onnenarpa
11:50
LIVE: Tiedä ja Voita
13:45
Palavaa rakkautta (S)
14:15
Palavaa rakkautta (7)
14:45
Kaverille ei jätetä (S)
15:35
Amerikan kovimmat keräilijät
16:35
Onnenarpa
16:40
Soppa365
16:50
Hauskat kotivideot
17:50
Hauskat kotivideot
18:55
HS-uutiset
18:58
HS-sää
19:00
Hyvät kaupat (S)
20:00
Hauskat kotivideot
20:58
Keno
21:00
Mission Impossible - Ghost Protocol (12)
23:40
Conan - hävittäjä (16)
01:40
Amerikan kovimmat keräilijät
02:40
Kauppaneuvos Jethro (S)
03:40
Ennustaja-TV
05:00
Ennustaja-TV
07:40
Ostosruutu
10:10
Ostosruutu - VitaPrism
10:40
Onnenarpa
12:10
Guinness World Records
13:00
Onnenarpa
13:05
Inspector Cartoons (7)
13:15
Hurja remontti
14:10
Top Chef
15:10
MasterChef USA
16:10
Martina ja hengenpelastajat
17:10
Team Ahma (S)
17:50
Team Ahma (7)
18:25
Team Ahma (S)
19:00
Panttilainaamon autospesialistit
19:30
Panttilainaamon autospesialistit
20:00
Australian kovimmat keräilijät
21:00
Grillit huurussa (S)
22:00
Leijonan luola USA
23:00
Leijonan luola USA
00:00
Yöbussi (S)
00:55
Yöbussi (S)
01:50
Yöbussi (S)
02:45
Arman ja viimeinen ristiretki (12)
03:40
Pomo piilossa
05:00
Ennustaja-TV
06:00
Ostosruutu
09:00
Candice sisustaa
09:30
Huvila & Huussi
10:30
Remppa vai muutto
11:30
Candice sisustaa
12:00
Candice sisustaa
12:30
Sinkkuillallinen
13:30
Jaksa paremmin
14:00
Hurja painonpudotus
14:55
Me Naiset esittää: #evek
15:05
Suomen kaunein mökki
16:05
Tanssin superäidit
17:00
Rikkaiden deittipalvelu (S)
18:00
Hurja painonpudotus UK
19:00
Hurja painonpudotus UK
20:00
Toisenlaiset äidit
21:00
Jutta ja 10 suurta unelmaa
22:00
Bachelor Suomi (S)
23:00
Gigolot (12)
23:35
Gigolot (12)
00:10
Nakudeitit (7)
01:05
Me Naiset esittää: #evek
01:10
Kielletty rakkaus (S)
02:10
Polyamory: Married & Dating (16)
02:50
Polyamory: Married & Dating (16)
03:25
Ennustaja-TV
11:40
Tosiputki: Ibiza Weekender (S)
12:30
Tosiputki: Ibiza Weekender (S)
13:20
Tosiputki: Ibiza Weekender (S)
14:10
Tosiputki: Ibiza Weekender (7)
15:00
Maaginen Criss Angel (S)
15:45
Maaginen Criss Angel (7)
16:30
Maaginen Criss Angel (7)
17:15
Maaginen Criss Angel (7)
18:00
Tosiputki: Ibiza Weekender (S)
18:55
Tosiputki: Ibiza Weekender (S)
19:50
Tosiputki: Ibiza Weekender (S)
20:45
Tosiputki: Ibiza Weekender (7)
21:35
Taken (16)
23:20
Tosiputki: Ibiza Weekender (S)
00:10
Tosiputki: Ibiza Weekender (S)
01:00
Tosiputki: Ibiza Weekender (S)
01:50
Tosiputki: Ibiza Weekender (7)
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
13:30
UEFA Europa League: Shakhtar Donetsk - Sevilla (28.4.)
15:30
UEFA Europa League: Villarreal - Liverpool (28.4.)
17:30
UEFA Europa League: Maalikooste (28.4.)
18:00
NBA Inside Stuff
18:30
MM-ralli: Argentiina, Extra
19:30
NBA Playoffs: Atlanta Hawks - Boston Celtics (26.4.)
21:10
Morocco Historic Rally
21:40
Championship LIVE: Birmingham - Middlesbrough
23:45
SM-liiga Finaalit: Tappara - HIFK, 6. Finaali (26.4.)
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
13:30
MM-ralli: Sunnuntain Parhaat, Argentiina
14:00
SM-liiga Finaalit: HIFK - Tappara, 4. Finaali (22.4.)
16:00
SM-liiga Finaalit: Tappara - HIFK, 5. Finaali (23.4.)
18:30
SM-liiga Finaalit: Tappara - HIFK, 6. Finaali (26.4.)
21:30
MM-ralli: Argentiina, Extra
22:30
EM-rallin makasiini: Irlanti
23:00
Gillette World Sport
23:30
Mobil 1 The Grid
00:00
V8 SuperCars: Phillip Island, Race 5 (17.4.)
02:00
NBA Playoffs LIVE: