| Nelonen.fi
  • 5-12
  • 12-18
  • 18-5
= Katseltavissa Ruudussa
= Tulossa Ruutuun
05:00
Ennustaja-TV
06:30
Ostosruutu
07:00
Disneyn esikoulu: Sofia ensimmäinen & Minnin Toons (S)
07:30
Disney esittää: Kim Possible (7)
07:55
Disney esittää: Aku ja kumppanit (S)
08:05
Disney esittää: Aku ja kumppanit (S)
08:10
Vaaleanpunainen pantteri (S)
08:15
Shake It Up (7)
08:40
PII-PAA Poliisit
08:45
Eläinten pelastajat (S)
09:15
Gordon Ramsay - pannu kuumana
10:20
Huippukokki lähtee maalle
10:50
Onnenarpa
11:50
LIVE: Tiedä ja Voita
13:50
Deittikamera
14:20
Huippukokki lähtee maalle
14:50
Gordon Ramsay - pannu kuumana
15:50
Huippumalli haussa
16:50
Laiva (S)
17:20
Frasier (S)
17:50
Pomo haussa
18:55
HS-uutiset
18:58
HS-sää
19:00
Hyvät ja huonot uutiset
20:00
Kaisa ja luksuskodit
20:58
Keno
21:00
Elokuva: Kulman pojat (12)
22:45
Aatami etsii Eevaa (S)
23:45
Blue Bloods (12)
00:45
Frasier (S)
01:15
Virta (12)
02:15
Laiva (S)
02:45
Tummien vesien tulkit (7)
03:35
Ennustaja-TV
05:00
Ennustaja-TV
06:00
Ostosruutu
07:00
Onnenarpa
08:30
LIVE: Tiedä ja Voita
10:30
Jeff Corwin ja valtamerten salaisuudet
11:00
Muuttajat
11:30
Elixir
12:00
Elämää halpalentoyhtiössä (S)
12:30
Leijonan luola USA
13:30
New Yorkin tatuointitarinat
14:25
Hell's Kitchen
16:05
Hurja remontti
17:00
Kuuluisat kuppilat
17:30
Pomo piilossa
18:30
Leijonan luola USA
19:30
Hell's Kitchen
20:30
Poliisit (7)
21:00
Talent USA
22:45
Poliisit (S)
23:15
Rantavahdit (7)
23:45
Rantavahdit (12)
00:15
Villit nettivideot (12)
00:45
Villit nettivideot (12)
01:15
Pomo piilossa
02:15
Leijonan luola USA
03:10
Ennustaja-TV
05:00
Ennustaja-TV
06:30
Ostosruutu
07:30
Onnenarpa
09:00
Hurja remontti
10:00
Junior MasterChef
11:00
Illallissota
12:00
James Martin ja herkkuja Välimerellä
12:30
Pikakurssi kodinostoon
13:00
Tuhluriprinsessat
13:30
Hurja painonpudotus
14:30
Olet mitä syöt
15:00
Neljät häät Amerikassa
16:00
Hurja painonpudotus
17:00
Arvostele mun illallinen Suomessa
17:30
Arvostele mun illallinen Suomessa
18:00
Emily Owens (12)
19:00
Neljät häät Amerikassa
20:00
Suomi-tytöt New Yorkissa (S)
21:00
Nakudeitit (7)
22:00
Nakudeitit (S)
23:00
Ruotsin miljonääriäiti Maria Montazami
00:00
Scandal (16)
01:00
Nätti nakuna
02:05
Joan Rivers laittaa tuulemaan (S)
03:05
Käenpesä (S)
04:05
Ennustaja-TV
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
18:00
LA Ink
18:55
Hero-lyhäri: This is my Office
19:00
Melissa ja Joey (S)
19:30
Melissa ja Joey (7)
20:00
NCIS Los Angeles (12)
20:55
Hero-lyhäri: This is my Office
21:00
Elokuva: ATM - No Escape (16)
22:45
NCIS Los Angeles (12)
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
14:00
Championship Playoff Final: Middlesbrough - Norwich (25.5.)
16:00
Volvo Ocean Race: Life at the Extreme
16:30
NASCAR Highlights: Charlotte (24.5.)
17:30
Rallin MM-sarja: Portugali, Highlights
18:30
Merimaili
19:00
Gillette World Sport
19:30
NBA Action
20:00
NBA Playoffs: Golden State Warriors - Houston Rockets (27.5.)
22:00
Rallicrossin MM-sarja: Iso-Britannian osakilpailu (24.5.)
00:00
Inside Sailing
00:30
Beach Volley World Tour: Naisten Pronssiottelu & Finaali, Praha (24.5.)
01:30
Rallin MM-sarja: Portugali, Highlights
02:30
F4: Ahveniston Osakilpailu (17.5.)
03:30
NBA Playoffs LIVE: Atlanta Hawks - Cleveland Cavaliers
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
14:00
The Season
14:30
Moto2: Le Mansin Osakilpailu (17.5.)
16:00
TCR: Algarve, Portugali
16:30
Beach Volley World Tour: Naisten Semifinaalit, Praha (24.5.)
18:00
UEFA Europa League Final: Dnipro - Sevilla (27.5.)
20:30
Speedwayn MM-sarja: Praha, Tshekki (23.5.)
22:30
Superpesis: Sotkamo - Vimpeli (22.5.)
01:00
Volvo Ocean Race: Life at the Extreme
01:30
Seamaster Sailing