Urheilu:

  • 5-12
  • 12-18
  • 18-5
= Katseltavissa Ruudussa
= Tulossa Ruutuun
05:00
Ennustaja-TV
07:00
Disneyn esikoulu: Erikoisagentti Oso (S)
07:25
Disney esittää: Finias ja Ferb (7)
07:50
Disney esittää: Aku ja kumppanit (S)
08:00
Onnea matkaan, Charlie! (S)
08:30
Eläinten ABC
09:00
Vaaleanpunainen pantteri (7)
09:10
Kotikokkien taistelu
10:15
Lapsiperheen taloprojekti
10:50
Onnenarpa
11:50
LIVE: Tiedä ja Voita
13:50
Deittikamera
14:20
Kotikokkien taistelu
15:20
Tulossa: Adoptoidut (S)
15:25
Matkaoppaat
15:55
Hotellit haltuun
16:55
Naapurini avaruudesta (S)
17:25
MasterChef USA
18:25
Frasier (7)
18:55
HS-uutiset
18:58
HS-sää
19:00
Sokkokokki
20:00
The Voice of Finland
20:57
Keno
21:00
Kuudes aisti (12)
22:00
Kuudes aisti (12)
23:00
Kylmä rinki (16)
00:10
Poliisit - kotihälytys (7)
01:10
Frasier (7)
01:40
MasterChef USA
02:30
Tulossa: Adoptoidut (S)
02:35
Naapurini avaruudesta (S)
03:05
Ennustaja-TV
05:00
Ennustaja-TV
08:00
Onnenarpa
09:30
LIVE: Tiedä ja Voita
11:30
Elixir
12:00
Jopet-show (S)
12:30
Britannian paras leipomo
13:25
Leijonan luola Kanada
14:20
LA Ink (S)
15:15
Top Chef
16:10
Hurja remontti
17:05
Kuuluisat kuppilat
17:35
Leijonan luola Kanada
18:30
MasterChef Australia
19:30
Top Chef
20:30
Poliisit (S)
21:00
Talent USA
22:00
Poliisit (S)
22:30
Panttilainaamo
23:00
Panttilainaamon autospesialistit (S)
23:30
Panttilainaamon autospesialistit (S)
00:00
Panttilainaamon autospesialistit (S)
00:30
Trigger Happy TV (7)
01:00
Trigger Happy TV (7)
01:30
Leijonan luola Kanada
02:25
Jopet-show (S)
02:55
LA Ink (S)
03:50
Ennustaja-TV
05:00
Ennustaja-TV
07:30
Onnenarpa
09:00
Hurja painonpudotus
09:55
Tulossa: Adoptoidut (S)
10:00
Huikeat kakut
10:55
Tulossa: Adoptoidut (S)
11:00
Häät sulhasen tapaan Amerikassa
11:55
Huippukokki lähtee maalle
12:25
Kauneuden puoskarit (S)
13:00
Hulluna häämekkoihin Atlantassa
13:30
Tuhluriprinsessat
14:00
Nätti nakuna
15:00
Tulossa: Adoptoidut (S)
15:05
Hurja painonpudotus
16:00
Olet mitä syöt
16:30
Kodikkaasti vuokralla
17:00
Tulossa: Adoptoidut (S)
17:05
Tanssin superäidit
18:00
Joan Rivers laittaa tuulemaan (S)
19:00
Hurja painonpudotus
20:00
Sinkkuelämää (12)
20:40
Sinkkulaiva
21:10
Liv D: Isosti seksikäs (S)
22:10
Rakkauden FAQ
23:05
Sinkkuelämää (12)
23:45
Sinkkulaiva
00:15
Jutta ja puolen vuoden superdieetit
01:10
Illallissota
02:05
Joan Rivers laittaa tuulemaan (S)
03:00
Käenpesä (S)
04:00
Ennustaja-TV
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
18:00
Hero-lyhäri: This is my Office
18:05
Drop Dead Diva (S)
19:00
Paluu pulpettiin (7)
19:30
Paluu pulpettiin (S)
19:55
Hero-lyhäri: This is my Office
20:00
Nurse Jackie (7)
20:30
Nurse Jackie (7)
21:00
Beauty and the Beast (12)
21:50
Beauty and the Beast (12)
22:40
Nurse Jackie (7)
23:10
Nurse Jackie (7)
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
14:00
Championship: Norwich - Brentford (24.1.)
16:00
Extreme Sailing
16:30
NFL: Washington Redskins - Seattle Seahawks (6.10.)
19:00
Volvo Ocean Race: Life at the Extreme
19:30
NBA Action
20:00
NFL GameDay
20:30
Rallin F-Cup: Heinola
21:00
Rallin MM-sarja: Monte Carlo, Power Stage (25.1.)
22:00
SM-liiga: HPK - Lukko (29.1.)
00:00
SM-liiga: Ilves - Sport (24.1.)
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
14:00
Seamaster Sailing
14:30
Volvo Ocean Race: Life at the Extreme
15:00
SM-liiga: KalPa - Ässät (27.1.)
17:00
Rallin MM-sarja: Monte Carlo, Power Stage (25.1.)
18:00
SM-liiga: Ennakkostudio
18:30
SM-liiga LIVE: HPK - Lukko
21:10
NFL Extra
21:30
NFL: Kansas City Chiefs - Seattle Seahawks (16.11.)
00:30
Volvo Ocean Race: Abu-Dhabi, Leg Start