| Nelonen.fi
  • 5-12
  • 12-18
  • 18-5
= Katseltavissa Ruudussa
= Tulossa Ruutuun
05:00
Ennustaja-TV
06:30
Onnenarpa
08:00
Bumba (S)
08:05
Bubble Guppies (S)
08:30
Jaksa paremmin
09:00
Huvila & Huussi
10:00
SM-liigan viikkomakasiini
10:30
Nelonen Pro: Moor Gääs
11:00
Elixir
11:30
Elixir Sport
12:00
Eläinten pelastajat (7)
12:30
Eläinten pelastajat (7)
13:00
Villiä menoa eläintarhassa (S)
13:30
Villiä menoa eläintarhassa (S)
14:00
Frasier (S)
14:30
Frasier (S)
15:00
Frasier (S)
15:30
Frasier (S)
16:00
Frasier (S)
16:00
Hotellit kuntoon, Jyrki Sukula!
17:00
Vino Show
18:25
HS-uutiset
18:28
HS-sää
18:30
Big Bang!
20:00
Hauskat kotivideot 10 vuotta
20:57
Keno
21:00
Elokuva: Varasuunnitelma (7)
23:15
SM-liigan viikkomakasiini
23:45
Nelonen Pro: Moor Gääs
00:15
Myllyrinne company (12)
00:45
Kylmäverisesti sinun (12)
01:50
Virta (12)
02:50
Valheen vangit (7)
03:50
Ennustaja-TV
05:00
Ennustaja-TV
06:30
Ostosruutu
07:30
Onnenarpa
09:00
Gordon Ramsay maailmalla
10:00
Gordon Ramsay maailmalla
11:00
Henkka & Niki vs. Amerikka
11:30
Jyrki Sukulan makujen maa
12:00
Suomen huutokauppakeisari
13:00
Talent USA
15:00
Pomo piilossa
16:00
Guinness World Records
17:00
Panttilainaamo UK
18:00
JIM D: Tuhoisa maapallo (12)
19:00
Suomen Tulli
20:00
Henkka & Niki vs. Amerikka
20:30
Jyrki Sukulan makujen maa
21:00
Haasta Hans
22:00
Poliisit (S)
22:30
Poliisit (S)
23:00
Poliisit (S)
23:30
Poliisit (S)
00:00
Täysillä tutkaan (S)
00:30
Huippulastin metsästäjät
01:00
Huippulastin metsästäjät
01:30
Rantavahdit (12)
02:00
Rantavahdit (7)
02:30
Outoa vai mitä? (16)
03:35
Eriskummalliset rikokset (7)
04:10
Ennustaja-TV
05:00
Ennustaja-TV
06:30
Ostosruutu
07:30
Onnenarpa
09:00
Hotellit haltuun
10:00
Unelmien talo
10:30
Pikakurssi kodinostoon
11:00
Kodikkaasti vuokralla
11:30
Yhteinen taloprojekti
12:00
Liv D: Laihdutushullut äidit (S)
13:00
Taste
14:00
Joan Rivers laittaa tuulemaan (S)
15:00
Suomi-tytöt New Yorkissa (S)
16:00
Maailman övereimmät juhlat (12)
17:00
Supermarjo ja tytöt 2
18:00
Neljät häät Amerikassa
19:00
Neljät häät Amerikassa
20:00
Kaksi julkkista ja yhdet häät
21:00
Jutta ja huikeat häädieetit
22:00
Greyn anatomia (12)
23:00
Täydelliset naiset (12)
00:00
Perception (12)
00:55
Asiaa seksistä (S)
01:50
Sinkkulaiva
02:20
Sinkkulaiva
02:50
Sinkkulaiva
03:20
Sinkkulaiva
03:50
Ennustaja-TV
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
18:00
Olipa kerran (7)
18:55
Olipa kerran (12)
19:50
NCIS Los Angeles (12)
20:45
NCIS Los Angeles (12)
21:40
Kylmä rinki (16)
22:45
Kylmä rinki (16)
10:00
Rallin MM-sarja: Argentiina, 2. kisapäivä
10:30
TCR: Shanghai, Kiina
11:00
SM-liiga: Playoff Extra
11:00
Mobil 1 The Grid
11:30
Nelonen Pro: Moor Gääs
12:00
SM-liigan viikkomakasiini
12:30
SM-liiga Playoffs: Ratkaiseva Finaali
15:30
UEFA Europa League: Maalikooste (23.4.)
16:30
Volvo Ocean Race: Life at the Extreme
17:00
NBA Action
17:30
Moor Gääs Studio: Argentiinan MM-ralli
18:00
Rallin MM-sarja LIVE: Argentiina EK12, Power Stage
19:15
NBA Playoffs: Brooklyn Nets - Atlanta Hawks (25.4.)
21:15
PRO BOXING: Tyron Zeuge vs. Nikola Sjekloca (25.4.)
23:45
SM-liiga: Playoff Extra
23:45
Abu Dhabi Desert Challenge 2015
00:15
Speedwayn MM-sarja: Varsova, Puola (18.4.)
01:45
Air & Style Tour: Innsbruck
10:00
NBA Playoffs: Brooklyn Nets - Atlanta Hawks (25.4.)
12:00
PRO BOXING: Tyron Zeuge vs. Nikola Sjekloca (25.4.)
14:30
Night of the Jumps: Ranska
15:30
Rallin MM-sarja: Argentiina, 2. kisapäivä
16:00
Rallicrossin MM-sarja: Portugalin osakilpailu
17:00
Rallicrossin MM-sarja LIVE: Portugalin osakilpailu
18:00
SM-liigan viikkomakasiini
18:30
SM-liiga Playoffs: Ratkaiseva Finaali
21:30
European Rally Championship: Irlanti
22:30
NBA Playoffs LIVE: San Antonio Spurs - Los Angeles Clippers
01:30
Inside Sailing