| Nelonen.fi
  • 5-12
  • 12-18
  • 18-5
= Katseltavissa Ruudussa
= Tulossa Ruutuun
05:10
Ennustaja-TV
06:30
Ostosruutu
07:00
Disneyn esikoulu: Jake ja Mikä-Mikä-Maan merirosvot (S)
07:25
Disney esittää: Vaihdokit (7)
07:50
Disney esittää: Aku ja kumppanit (S)
08:00
Disney esittää: Aku ja kumppanit (S)
08:10
Lazy Town (S)
08:40
Villiä menoa eläintarhassa (7)
09:15
Gordon Ramsay - pannu kuumana
10:20
Kiinalaisen keittiön herkut
10:50
Onnenarpa
11:50
LIVE: Tiedä ja Voita
13:50
Deittikamera
14:20
Kiinalaisen keittiön herkut
14:50
Gordon Ramsay - pannu kuumana
15:50
Huippumalli haussa
16:50
Laiva (S)
17:20
Frasier (S)
17:50
Hotellit kuntoon, Gordon Ramsay
18:55
HS-uutiset
18:58
HS-sää
19:00
Hyvät ja huonot uutiset
20:00
Kaisa ja luksuskodit
20:58
Keno
21:00
Elokuva: Blondin kosto (S)
23:05
Aatami etsii Eevaa (S)
00:05
Blue Bloods (12)
01:05
Frasier (S)
01:35
Virta (12)
02:35
Laiva (S)
03:05
Jopet-show (S)
03:40
Jopet-show (S)
04:15
Ennustaja-TV
05:00
Ennustaja-TV
06:40
Ostosruutu
07:40
Onnenarpa
09:10
LIVE: Tiedä ja Voita
11:10
Jeff Corwin ja valtamerten salaisuudet
11:40
Muuttajat
12:10
Huipputatuoija haussa
13:05
Leijonan luola USA
14:05
Kuppilat kuntoon Ruotsi
15:00
Top Chef
16:00
Hurja remontti
17:00
Kuuluisat kuppilat
17:30
Anthony Bourdain minilomalla
18:30
Leijonan luola USA
19:25
Jim Akatemia: Välimerelliset reseptit
19:30
Top Chef
20:30
Poliisit (S)
21:00
Talent USA
22:50
Poliisit (S)
23:20
Rantavahdit (7)
23:50
Rantavahdit (7)
00:20
Villit nettivideot (12)
00:50
Villit nettivideot (12)
01:20
Huippulastin metsästäjät
01:50
Huippulastin metsästäjät
02:20
Anthony Bourdain minilomalla
03:20
Leijonan luola USA
04:20
Ennustaja-TV
05:00
Ennustaja-TV
06:30
Ostosruutu
07:30
Onnenarpa
09:00
Piha kuntoon
09:30
Eden
10:00
Junior MasterChef
11:00
Illallissota
12:00
James Martin ja herkkuja Välimerellä
12:30
Pikakurssi kodinostoon
13:00
Tuhluriprinsessat
13:30
Häät sulhasen tapaan Amerikassa
14:30
Olet mitä syöt
15:00
Neljät häät Amerikassa
16:00
Piha kuntoon
16:30
Eden
17:00
Arvostele mun illallinen Suomessa
17:30
Arvostele mun illallinen Suomessa
18:00
Emily Owens (12)
19:00
Neljät häät Amerikassa
20:00
Suomi-tytöt New Yorkissa (S)
21:00
Ruotsin miljonääriäidit
22:00
Gigolot (12)
22:30
Gigolot (12)
23:00
Scandal (12)
00:00
Maailman övereimmät juhlat (S)
01:00
Joan Rivers laittaa tuulemaan (S)
02:00
Neljät häät Amerikassa
03:00
Käenpesä (S)
04:00
Ennustaja-TV
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
18:00
LA Ink
18:55
Hero-lyhäri: This is my Office
19:00
Man Up (S)
19:30
Man Up (7)
20:00
Havaiji 5-0 (12)
20:55
Hero-lyhäri: This is my Office
21:00
Elokuva: Sateen jälkeen (12)
22:55
Havaiji 5-0 (12)
23:50
Deadwood (12)
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
14:00
Rallicrossin MM-sarja: Hockenheimin osakilpailu (3.5.)
16:00
UEFA Europa League: Fiorentina - Dynamo Kiova (23.4.)
18:00
Rallicrossin MM-sarja Highlights: Hockenheim
19:00
Gillette World Sport
19:30
NBA Action
20:00
Inside Sailing
20:30
The Season
21:00
Rallin MM-sarja: Argentiina, Highlights
21:55
UEFA Europa League LIVE: Napoli - Dnipro
00:05
Volvo Ocean Race: Itajai, In-Port Race
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
14:00
Moto3: Jerezin Osakilpailu (3.5.)
15:30
Moto2: Jerezin Osakilpailu (3.5.)
17:00
MotoGP: Jerezin Osakilpailu (3.5.)
18:30
UEFA Europa League: Zenit - Sevilla (23.4.)
20:30
TCR: Valencia, Espanja
21:00
UEFA Europa League: Maalikooste (23.4.)
21:55
UEFA Europa League LIVE: Sevilla - Fiorentina
00:05
NASCAR Highlights: Talladega 500 Highlights
01:05
European Le Mans Series: Silverstone