| Nelonen.fi
  • 5-12
  • 12-18
  • 18-5
= Katseltavissa Ruudussa
= Tulossa Ruutuun
05:00
Ennustaja-TV
06:30
Ostosruutu
07:00
Disneyn esikoulu: Jake ja Mikä-Mikä-Maan merirosvot (S)
07:25
Disney esittää: Vaihdokit (7)
07:50
Off His Rockers (S)
07:55
Disney esittää: Aku ja kumppanit (S)
08:05
Pound Puppies (S)
08:30
Vaaleanpunainen pantteri (S)
08:40
Korealaisen keittiön aakkoset
09:15
Gordon Ramsay - pannu kuumana
10:20
Sarahin talo
10:50
Onnenarpa
11:50
LIVE: Tiedä ja Voita
13:50
Deittikamera
14:20
Gordon Ramsay - pannu kuumana
15:20
HS Uutisraportti
15:50
Tervetuloa kotiin
16:50
Laiva (S)
17:20
Frasier (S)
17:50
Hotellit kuntoon, Gordon Ramsay
18:55
HS-uutiset
18:58
HS-sää
19:00
Kaisa ja luksuskodit
20:00
Risteyksessä (7)
20:57
Keno
21:00
Aatami etsii Eevaa (S)
22:00
Poliisit - kotihälytys (12)
23:00
Vegas (12)
00:00
HS Uutisraportti
00:30
Totuus rikosotsikoiden takaa (16)
01:30
Frasier (S)
02:00
Kylmäverisesti sinun (12)
03:05
Laiva (S)
03:35
Jopet-show (S)
04:10
Ennustaja-TV
05:00
Ennustaja-TV
06:50
Ostosruutu
07:50
Onnenarpa
09:20
LIVE: Tiedä ja Voita
11:20
Ruotsalainen remonttisota
12:15
Huippusalaiset reseptit
13:10
JIM D: Käsittämättömät koneet
14:05
Kuppilat kuntoon Ruotsi
15:00
Henkka & Niki vs. Amerikka
15:30
Jyrki Sukulan makujen maa
16:00
Hurja remontti
17:00
Kuuluisat kuppilat
17:30
Gordon Ramsay maailmalla
18:30
Leijonan luola Kanada
19:25
Jim Akatemia: Välimerelliset reseptit
19:30
Top Chef
20:30
Poliisit (S)
21:00
Amerikan kovimmat keräilijät
22:00
Poliisit (S)
22:30
Suomen huutokauppakeisari
23:30
Panttilainaamo
00:00
Outoa vai mitä? (12)
01:05
Gordon Ramsay maailmalla
02:05
Leijonan luola Kanada
03:00
JIM D: Tuhoisa maapallo (12)
03:55
New Yorkin tatuointitarinat
04:50
Ennustaja-TV
05:00
Ennustaja-TV
06:30
Ostosruutu
07:30
Onnenarpa
09:00
Sikke - Ruokaa rakkaudella
09:30
Sarahin sisustusvinkit
10:00
Kellyn sisustussalaisuudet
11:00
James Martin ja herkkuja Välimerellä
11:30
Huippukokki lähtee maalle
12:00
Hotellit haltuun
13:00
Bill Grangerin makoisat matkat
14:00
Unelmien talo
14:30
Hulluna leivontaan
15:00
Huikeat kakut
15:55
Piha kuntoon
16:25
Eden
16:55
Maailman övereimmät juhlat (12)
17:55
Arvostele mun illallinen Suomessa
18:25
Arvostele mun illallinen Suomessa
18:55
Liv & Learn: Kylässä Olgan keittiössä
19:00
Huvila & Huussi
20:00
Toisenlaiset äidit
21:00
Good Wife (7)
22:00
Ruotsin miljonääriäidit
23:00
Temptation Island Suomi (7)
00:00
Temptation Island Suomi (7)
01:00
Täydelliset naiset (7)
02:00
Käenpesä (S)
03:00
Ennustaja-TV
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
18:00
LA Ink
18:55
Hero-lyhäri: This is my Office
19:00
Happy Endings (S)
19:30
Happy Endings (S)
20:00
Havaiji 5-0 (12)
20:55
Hero-lyhäri: This is my Office
21:00
Elokuva: The New Daughter (16)
23:00
Havaiji 5-0 (16)
23:55
Deadwood (16)
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
14:00
NASCAR: Richmond (25.4.)
17:00
Rallicrossin MM-sarja: Portugalin osakilpailu (26.4.)
19:00
Rallin MM-sarja: Argentiina, Highlights
20:00
NBA Action
20:30
NBA Playoffs: San Antonio Spurs - Los Angeles Clippers (26.4.)
22:30
SM-liigan viikkomakasiini
23:00
PRO BOXING: Tyron Zeuge vs. Nikola Sjekloca (25.4.)
01:30
Inside Sailing
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
14:00
SM-liigan viikkomakasiini
14:30
Rallin MM-sarja: Argentiina, 3. kisapäivä
15:00
Beach Volley World Tour: Miesten Semifinaalit, Fuzhou (25.4.)
17:00
Asia Pacific Ironman Championship: Melbourne
17:55
SM-liiga Finaalit: Ratkaiseva Finaali
20:50
UEFA Europa League: Maalikooste (23.4.)
21:40
Championship LIVE: Bournemouth - Bolton
23:45
UEFA Europa League: Zenit - Sevilla (23.4.)