| Nelonen.fi
  • 5-12
  • 12-18
  • 18-5
= Katseltavissa Ruudussa
= Tulossa Ruutuun
05:00
Ennustaja-TV
06:30
Ostosruutu
07:00
Disneyn esikoulu: Sofia ensimmäinen & Minnin Toons (S)
07:30
Disney esittää: Kim Possible (7)
07:55
Disney esittää: Aku ja kumppanit (S)
08:00
Disney esittää: Aku ja kumppanit (S)
08:10
Vaaleanpunainen pantteri (S)
08:15
Shake It Up (S)
08:40
PII-PAA Poliisit
08:45
Eläinten pelastajat (7)
09:15
Gordon Ramsay - pannu kuumana
10:20
Huippukokki lähtee maalle
10:50
Onnenarpa
11:50
LIVE: Tiedä ja Voita
13:50
Deittikamera
14:20
Deittikamera
14:50
Gordon Ramsay - pannu kuumana
15:50
Huippumalli haussa
16:50
Laiva (S)
17:20
Frasier (S)
17:50
Hyvät ja huonot uutiset
18:55
HS-uutiset
18:58
HS-sää
19:00
Hauskat kotivideot
20:00
Big Bang!
21:25
Keno
21:30
Elokuva: Pirates of the Caribbean: Vierailla vesillä (12)
00:20
Poliisit - kotihälytys (12)
01:20
Elokuva: Hell Ride (16)
03:05
Castle (12)
04:05
Frasier (S)
04:35
Ennustaja-TV
05:00
Ennustaja-TV
06:30
Ostosruutu
07:30
Onnenarpa
09:00
LIVE: Tiedä ja Voita
11:00
Jeff Corwin ja valtamerten salaisuudet
11:30
Muuttajat
12:00
Kuuluisat kuppilat
13:00
Leijonan luola USA
14:00
New Yorkin tatuointitarinat
14:55
Hell's Kitchen
15:50
Hurja remontti
16:45
Hurja remontti
17:45
Talent USA
19:30
Panttilainaamo Louisiana
20:00
Haasta Hans
21:00
Wipeout
22:00
Villit nettivideot (16)
22:35
Villit nettivideot (16)
23:05
Australian rajalla
23:35
Australian rajalla
00:05
JIM D: Lento 447 - onnettomuus Atlantin yllä (7)
01:10
JIM D: Muinaiset avaruusoliot (7)
02:05
Eriskummalliset rikokset (S)
02:40
Rantavahdit (7)
03:10
Rantavahdit (12)
03:40
Ennustaja-TV
05:00
Ennustaja-TV
06:30
Ostosruutu
07:30
Onnenarpa
09:00
Hurja remontti
10:00
Sikke - Ruokaa rakkaudella
10:30
Jaksa paremmin
11:00
Kiinalaisen keittiön herkut
11:30
Älyttömät äidit
12:30
Rullaavat tytöt (S)
13:05
Tuhluriprinsessat
13:35
Hurja painonpudotus
14:30
Olet mitä syöt
15:00
Neljät häät Amerikassa
16:00
Emilyn sisustussalaisuudet
16:30
Pikakurssi kodinostoon
17:00
Arvostele mun illallinen Suomessa
17:30
Arvostele mun illallinen Suomessa
18:00
Suomi-tytöt New Yorkissa (S)
19:00
Jutta ja huikeat häädieetit
20:00
Sinkkulaiva USA (S)
20:58
Keno
21:00
Kumman kaa (S)
21:35
Kumman kaa (S)
22:05
Sinkkulaiva
22:35
Sinkkulaiva
23:05
Sinkkulaiva
23:35
Sinkkulaiva
00:05
Gigolot (12)
00:35
Gigolot (12)
01:10
Gok Wan: Teinien salatut elämät
02:10
Joan Rivers laittaa tuulemaan (S)
03:10
Neljät häät Amerikassa
04:05
Käenpesä (S)
04:50
Ennustaja-TV
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
18:00
Baby Daddy (S)
18:30
Baby Daddy (S)
18:55
Baby Daddy (S)
19:25
Melissa ja Joey (S)
19:50
Melissa ja Joey (S)
20:20
Melissa ja Joey (7)
20:45
Melissa ja Joey (S)
21:15
Melissa ja Joey (7)
21:40
Elokuva: Addiction - Riippuvuus (16)
22:40
Fargo (16)
23:15
House of Lies (12)
23:50
House of Lies (S)
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
14:05
Moto3 LIVE: Vapaat harjoitukset 2, Mugello
14:55
MotoGP LIVE: Vapaat harjoitukset 2, Mugello
16:00
Moto2 LIVE: Vapaat harjoitukset 2, Mugello
17:00
Merimaili
17:30
Gillette World Sport
18:00
NASCAR Highlights: Charlotte (24.5.)
19:00
NBA Inside Stuff
19:30
NBA Playoffs: Golden State Warriors - Houston Rockets (27.5.)
21:30
Inside Sailing
22:00
Superpesis: Kitee - Vimpeli (29.5.)
00:30
Volvo Ocean Race: Newport, In-Port Race
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
13:45
Marathon des Sables
14:15
Superpesis: Sotkamo - Vimpeli (22.5.)
16:45
F4: Ahveniston Osakilpailu (17.5.)
17:45
Superpesis: Ennakkostudio
18:00
Superpesis LIVE: Kitee - Vimpeli
20:30
Volvo Ocean Race: Life at the Extreme
21:00
Rallicrossin MM-sarja: Iso-Britannian osakilpailu (24.5.)
23:00
UEFA Europa League Final: Dnipro - Sevilla (27.5.)
01:30
Beach Volley World Tour: Naisten Pronssiottelu & Finaali, Praha (24.5.)
02:30
Rallin MM-sarja: Portugali, Highlights
03:30
The Season
04:00
NBA Playoffs LIVE: Houston Rockets - Golden State Warriors