Ohjelmat | Nelonen.fi

Ohjelmat

  • 5-12
  • 12-18
  • 18-5
= Katseltavissa Ruudussa
= Tulossa Ruutuun
05:00
Ennustaja-TV
06:00
Bumba (S)
06:05
Bubble Guppies (S)
06:30
Transformers Rescue Bots (7)
06:50
Lazy Town (S)
07:20
My Little Pony: Ystävyyden taikaa (7)
07:45
Disney esittää: Finias ja Ferb (7)
08:10
Angry Birds Toons (S)
08:15
Marvel's Avengers Assemble (7)
08:40
Lego Ninjago (S)
08:50
Lego Ninjago (7)
09:05
Vaaleanpunainen pantteri (S)
09:10
Vaaleanpunainen pantteri (7)
09:20
Eläinsairaala (S)
09:50
Eläinsairaala (S)
10:20
Neljän tähden illallinen
10:50
Team Ahma (7)
11:15
Vaaleanpunainen pantteri (S)
11:20
Vaaleanpunainen pantteri (S)
11:30
Secretariat - Täysiverinen (S)
14:00
Eläinsairaala (S)
14:30
Eläinsairaala (S)
15:00
Vaaleanpunainen pantteri (S)
15:10
Karvaturrit vastakarvaan (7)
16:55
Hauskat kotivideot
17:55
Hauskat kotivideot
18:55
HS-uutiset
18:58
HS-sää
19:00
Hyvät kaupat
20:00
Hauskat kotivideot
20:58
Keno
21:00
Levottomat (16)
23:15
Romanovin kivet (16)
01:05
Pipo tiukalla (S)
03:05
Kauppaneuvos Jethro (S)
04:00
Ennustaja-TV
05:00
Ennustaja-TV
06:50
Ostosruutu
09:20
Ostosruutu - VitaPrism
09:50
Hansin grillikesä
10:50
Hansin grillikesä
11:50
Inspector Cartoons (7)
11:55
Inspector Cartoons (7)
12:05
Jyrki Sukulan makujen maa
12:35
Henkka & Niki vs. Amerikka
13:05
Hurja remontti
14:00
Top Chef
14:50
Wahlburgers
15:20
Wahlburgers
15:50
Panttilainaamon autospesialistit
16:15
Panttilainaamon autospesialistit
16:45
Team Ahma (7)
17:15
Team Ahma (7)
17:45
Team Ahma (7)
18:15
Team Ahma (S)
18:45
MasterChef Australia
20:00
Haapasalo Goes America (7)
21:00
Kill Arman (12)
21:30
Kill Arman (12)
22:00
Amerikan kovimmat keräilijät
23:00
Amerikan kovimmat keräilijät
00:00
Panttilainaamo
00:30
Leijonan luola UK
01:40
Leijonan luola UK
02:50
Aatami etsii Eevaa (S)
03:40
Yöbussi (S)
05:00
Ennustaja-TV
06:00
Ostosruutu
09:00
Lauran matkakuvia: Tukholma
09:30
Hurja painonpudotus UK
10:20
Candice sisustaa
10:50
Huvila & Huussi
11:45
Remppa vai muutto
12:35
Sinkkuillallinen
13:30
Jaksa paremmin
14:00
Kaksi julkkista ja yhdet häät UK
14:55
Neljät häät Amerikassa
15:45
Candice sisustaa
16:15
Tanssin superäidit
17:05
Sinkkuillallinen
18:00
Neljät häät Amerikassa
19:00
Me Naiset esittää: #evek
19:10
24 Hour Catwalk
20:05
Suomen täydelliset venäläisnaiset (S)
21:00
Bachelor Suomi (S)
22:00
Unelmien poikamiestyttö
23:45
Me Naiset esittää: #evek
23:55
Me Naiset esittää: #evek
00:05
Sinkkuillallinen
00:55
Suomen täydelliset venäläisnaiset (S)
01:45
Maailman övereimmät juhlat (S)
02:40
Neljät häät Amerikassa
03:35
Ennustaja-TV
10:30
Merieläinten pelastajat
10:55
Merieläinten pelastajat
11:20
Merieläinten pelastajat
11:45
Merieläinten pelastajat
12:10
Mistresses (7)
13:00
Mistresses (7)
13:50
Twisted (12)
14:40
Twisted (12)
15:30
Tosiputki: Ibiza Weekender (S)
16:20
Tosiputki: Ibiza Weekender (S)
17:10
Maailman övereimmät juhlat (7)
18:00
Maailman övereimmät juhlat (S)
19:00
Maailman övereimmät juhlat (S)
20:00
Maailman övereimmät juhlat (7)
21:00
Le Mans (7)
23:10
Tosiputki: Ibiza Weekender (S)
00:05
Tosiputki: Ibiza Weekender (S)
01:00
Tosiputki: Dexpedition (7)
01:30
Tosiputki: Dexpedition (7)
02:00
A.C.O.D. - Suhteeton sotku (7)
10:00
Superpesis: Joensuu - Vimpeli (8.5.)
12:30
Mobil 1 The Grid
13:00
Superpesis: Hyvinkää - Sotkamo (15.5.)
15:30
Merimaili
16:00
Superpesis: Kouvola - Koskenkorva (17.5.)
18:30
NBA Inside Stuff
19:00
Superpesis: Kempele - Hyvinkää (24.5.)
21:30
Gillette World Sport
22:00
Superpesis: Kitee - Seinäjoki (31.5.)
00:30
New York Vendée
01:00
Trans World Sport
10:00
V8 SuperCars: Darwin, Race 12 (18.6.)
11:30
V8 SuperCars: Darwin, Race 13 (19.6.)
13:30
Trans World Sport
14:30
NASCAR Highlights: Michigan
15:30
Spa Classic
16:00
Vaahteraliiga: Porvoo Butchers - Vantaa TAFT (17.6.)
18:30
MM-rallicross: Norjan osakilpailu (12.6.)
20:30
MM-ralli: Sardinia, Extra
21:30
Vaahteraliiga: Helsinki Roosters - Vaasa Saints (10.6.)
00:00
V8 SuperCars Highlights: Darwin, Race 12
01:00
V8 SuperCars Highlights: Darwin, Race 13