Ohjelmat | Nelonen.fi

Ohjelmat

  • 5-12
  • 12-18
  • 18-5
= Katseltavissa Ruudussa
= Tulossa Ruutuun
05:00
Ennustaja-TV
06:30
Ostosruutu
07:00
Disneyn esikoulu: Mikki Hiiren kerhotalo (S)
07:25
Disney esittää: Stitch! (7)
07:50
Disney esittää: Aku ja kumppanit (S)
08:00
Onnea matkaan, Charlie! (S)
08:30
Merieläinten pelastajat
09:00
Vaaleanpunainen pantteri (S)
09:10
Vaaleanpunainen pantteri (S)
09:20
Hotellit haltuun
10:20
Sarahin sisustusvinkit
10:50
Onnenarpa
11:50
LIVE: Tiedä ja Voita
13:50
Deittikamera
14:20
Vaaleanpunainen pantteri (S)
14:30
Koiralle koti
15:40
HS Uutisraportti
16:10
Tervetuloa kotiin
17:10
Frasier (S)
17:45
SM-liiga Play-offs Extra
17:50
MasterChef VIP
18:55
HS-uutiset
18:58
HS-sää
19:00
Kaisa ja luksuskodit
20:00
Huippumalli haussa
20:57
Keno
21:00
Elokuva: Pussikaljaelokuva (12)
22:45
SM-liiga Play-offs Extra
22:50
Kylmä rinki (16)
00:00
HS Uutisraportti
00:30
Tukikohta (16)
02:20
Frasier (S)
02:50
Kylmäverisesti sinun (12)
03:55
Ennustaja-TV
05:00
Ennustaja-TV
06:10
Ostosruutu
07:10
Onnenarpa
08:40
LIVE: Tiedä ja Voita
10:40
Ruotsalainen remonttisota
11:35
Huippusalaiset reseptit
12:25
Rikkaiden panttilainaamo
13:20
Anthony Bourdain maailmalla
14:10
LA Ink
15:05
Henkka & Niki vs. Amerikka
15:35
Jyrki Sukulan makujen maa
16:05
Hurja remontti
17:00
Kuuluisat kuppilat
17:30
Leijonan luola Kanada
18:25
MasterChef Australia
19:30
Top Chef
20:30
Poliisit (7)
21:00
Amerikan kovimmat keräilijät
22:00
Poliisit (7)
22:30
Suomen huutokauppakeisari
23:30
Panttilainaamo
00:00
Outoa vai mitä? (12)
01:05
Leijonan luola Kanada
02:00
LA Ink
02:55
Ennustaja-TV
05:00
Ennustaja-TV
06:30
Ostosruutu
07:30
Onnenarpa
09:00
Sikke - Ruokaa rakkaudella
09:30
Sarahin sisustusvinkit
10:00
Koirakuiskaaja
11:00
Nigellan uudet herkut
11:35
Hotellit haltuun
12:30
Pikakurssi kodinostoon
13:00
Illallissota
14:00
Unelmien talo
14:30
Liv D: Katie Price - toisenlainen äiti (S)
15:25
Näin meistä tuli Ruotsin miljonääriäidit
16:25
Eden
16:55
Maailman övereimmät juhlat (S)
18:00
Arvostele mun illallinen Suomessa
18:30
Arvostele mun illallinen Suomessa
19:00
Hurja painonpudotus
20:00
Toisenlaiset äidit
21:00
Good Wife (7)
22:00
Ruotsin miljonääriäidit
23:00
Sinkkulaiva
23:30
Temptation Island Suomi (7)
00:30
Temptation Island Suomi (7)
01:25
Täydelliset naiset (12)
02:15
Äitien sota
03:05
Käenpesä (12)
04:00
Ennustaja-TV
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
18:00
LA Ink
18:55
Hero-lyhäri: This is my Office
19:00
Man Up (S)
19:30
Man Up (S)
20:00
Olipa kerran (7)
20:55
Hero-lyhäri: This is my Office
21:00
Justified (12)
21:50
Justified (16)
22:40
Deadwood (12)
23:45
Bunheads (S)
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
14:00
SM-liiga Playoffs: Tappara - HIFK, 5. Puolivälierä (28.3.)
16:00
SM-liiga: Playoff Extra
16:05
Moto3: Qatarin osakilpailu (29.3.)
17:35
Moto2: Qatarin osakilpailu (29.3.)
19:05
MotoGP: Qatarin osakilpailu (29.3.)
20:35
NBA Action
21:00
NBA: Washington Wizards - Houston Rockets (29.3.)
23:00
SM-liiga Playoffs: 6. puolivälierä (30.3.)
01:00
Swatch Skiers Cup 2015
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
14:00
Nelonen Pro: Moor Gääs
14:30
Championship: Wolverhampton - Derby (20.3.)
16:30
Freeride World Tour 2015: Alaska
17:30
SM-liigan viikkomakasiini
18:00
SM-liiga: Ennakkostudio
18:30
SM-liiga Playoffs LIVE: 6. Puolivälierä
21:15
Volvo Ocean Race: Life at the Extreme
21:45
Extreme Sailing
22:15
UEFA Europa League: Maalikooste (19.3.)
23:15
F1-veneet: Doha, Qatar (14.3.)
00:30
Seamaster Sailing
00:55
NASCAR Highlights: Martinsville