Ohjelmat

  • 5-12
  • 12-18
  • 18-5
= Katseltavissa Ruudussa
= Tulossa Ruutuun
05:00
Ennustaja-TV
06:25
Ostosruutu
06:55
Ostosruutu
07:25
Ostosruutu
07:55
Red Caps (S)
08:25
Merieläinten pelastajat
08:50
Villiä menoa eläintarhassa (S)
09:25
Villiä menoa eläintarhassa (S)
10:00
Eläintarhassa tapahtuu
10:30
KidsRock 2014
10:30
KidsRock 2014
12:10
David Blaine: Totta vai taikuutta (12)
13:30
Hulttio ja herrasmies (S)
14:00
Mitä tuli tehtyä
15:00
SM-liiga: Ennakkostudio
15:00
SM-liiga: Ennakkostudio
15:00
SM-liiga: Ennakkostudio
16:00
Nelonen Pro esittää: JYP - HIFK
16:00
Nelonen Pro esittää: JYP - HIFK
18:55
HS-uutiset
18:58
HS-sää
19:00
Olipa kerran (12)
19:55
Tulossa: The Voice of Finland
20:00
Hauskat kotivideot - jouluspesiaali
20:57
Keno
21:00
Elokuva: The Rock - paluu helvettiin (16)
23:35
Poliisit - kotihälytys (12)
00:30
Tulossa: Kuudes aisti (7)
00:35
Elokuva: Mies hevosena (16)
02:40
Tulossa: The Voice of Finland
02:45
Amerikan kovimmat keräilijät
03:40
Ennustaja-TV
05:00
Ennustaja-TV
08:20
Ostosruutu
08:50
Ostosruutu
09:20
Ostosruutu
09:50
Jaksa paremmin
10:15
Anthony Bourdain minilomalla
11:05
Anthony Bourdain minilomalla
11:55
Mahdoton illallinen
12:45
Jeff Corwin ja valtamerten salaisuudet
13:15
Jeff Corwin ja valtamerten salaisuudet
13:40
Entisöintipaja
14:05
Keräilijöiden aarreaitta
14:35
Keräilijöiden aarreaitta
15:05
Rekkakuskit jäällä (S)
15:55
Kuuluisat kuppilat
16:25
Anthony Bourdain maailmalla: Suomi-jakso
17:15
Amerikan kovimmat keräilijät
18:10
Pomo piilossa
19:05
Kuppilat kuntoon, Gordon Ramsay!
20:00
Rikkaiden panttilainaamo
21:00
Guinness World Records
21:55
Tulossa: Kuudes aisti (7)
22:00
Trigger Happy TV (7)
22:30
Trigger Happy TV (7)
23:00
Panttilainaamo
23:25
Panttilainaamo
23:50
Panttilainaamo
00:20
Panttilainaamo
00:45
Arman ja viimeinen ristiretki (12)
01:15
Arman ja viimeinen ristiretki (12)
01:45
Australian rajalla
02:15
Australian rajalla
02:40
JIM D: Modern Marvels
03:30
Ennustaja-TV
05:00
Ennustaja-TV
07:30
Ostosruutu
08:00
Ostosruutu
08:30
Ostosruutu
09:00
Arvostele mun illallinen Ruotsissa
09:30
Arvostele mun illallinen Ruotsissa
10:00
Arvostele mun illallinen Ruotsissa
10:30
Arvostele mun illallinen Ruotsissa
11:00
Sikke - Ruokaa rakkaudella
11:30
Kiinalaisen keittiön herkut
12:00
James Martin ja herkkuja Välimerellä
12:30
Olet mitä syöt
13:00
Olet mitä syöt
13:30
Olet mitä syöt
14:05
Korealaisen keittiön aakkoset
14:35
Juhlasuunnittelijat
15:05
Huikeat kakut
16:05
Koirakuiskaaja
17:05
Illallissota
18:00
Kirsi ja himoshoppaajat
19:00
Sinkkulaiva
19:30
Sinkkulaiva
20:00
Sinkkulaiva
20:30
Sinkkulaiva
21:00
Valheen vangit (7)
22:00
Ruotsin miljonääriäiti Maria Montazami
23:00
Rakkauden FAQ
23:55
Liv D: Ahmatin kiirastuli (S)
00:50
Sinkkulaiva
01:20
Sinkkulaiva
01:45
Sinkkulaiva
02:15
Sinkkulaiva
02:45
Ennustaja-TV
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
18:05
Happy Endings (7)
18:35
Happy Endings (S)
19:05
Tulossa: The Voice of Finland
19:10
Drop Dead Diva (7)
20:00
Drop Dead Diva (7)
21:00
Californication (16)
21:30
Californication (12)
22:00
Californication (16)
22:30
Californication (16)
23:05
Californication (12)
23:35
Californication (12)
10:00
SM-liiga: SaiPa - Kärpät (16.12.)
12:00
UEFA Europa League: Maalikooste (11.12.)
13:00
NBA Inside Stuff
13:00
NBA Inside Stuff
13:30
Volvo Ocean Race: Life at the Extreme
14:00
Vuoden Finaalit, NBA: Miami Heat - San Antonio Spurs, 4. Finaali
16:00
NFL GameDay
16:30
NBA: New York Knicks - Washington Wizards (25.12.)
18:30
NFL: New Orleans Saints - Atlanta Falcons (21.12.)
21:30
Purjelautailua: Tiree Wave Classic 2014
22:00
SM-liiga: JYP - HIFK (27.12.)
00:00
PRO BOXING: Nordic Fight Night, Kööpenhamina (13.12.)
10:00
Vuoden finaalit, Vaahteraliiga: Helsinki Roosters - Turku Trojans
13:00
Championship: Watford - Wolverhampton (26.12.)
13:00
Championship: Watford - Wolverhampton (26.12.)
15:00
SM-liiga: Ennakkostudio
16:00
SM-liiga LIVE: JYP - HIFK
16:00
SM-liiga LIVE: JYP - HIFK
19:45
NBA: San Antonio Spurs - Oklahoma City Thunder (25.12.)
19:45
NBA: San Antonio Spurs - Oklahoma City Thunder (25.12.)
21:45
NFL Extra
22:00
Purjehdusta: ISAF Abu Dhabi World Cup
23:00
Vuoden Finaalit, Purjehduksen MM-kisat: 49er FX -luokka
00:00
Vuoden Finaalit, Purjehduksen MM-kisat: 49er -luokka
01:00
Vuoden Finaalit, Purjehduksen MM-kisat: Finn -luokka