Haastattelu: Tom Efrati pettyi | Nelonen.fi

Haastattelu: Tom Efrati pettyi

Maanantai 9.11.2009 klo 00.47

"Tuomari-Sami oli ilkeä!"

Jakso 5: Jouko Enkelnotko laulaa nimensä mukaisesti kuin enkeli

Maanantai 11.3.2013 klo 18.23

Jouko yllättää täysin Talentin tuomarit kirkkaalla äänellään ja tulkinnallaan Ave Mariasta. Koko sali pysähtyy kuuntelemaan, vain enkelikuoro puuttuu! Yllättävyys tepsii, sillä Jouko pääsee jatkoon kehujen kera.

Jakso 4: Nyt rokataan, pikku-Elvis saa yleisön villiksi!

Maanantai 11.3.2013 klo 18.23

Eelis Saurio, 11, on sitä mieltä, että Elvis on ainoa oikea musiikki, mitä maailmassa on. Ei taida olla pelkkää puhetta, ainakin Eeliksen versio Elviksestä tekee vaikutuksen Talent Suomen tuomareihin ja koko yleisöön. Tämä pikkumies menee elvistellen jatkoon!

Jakso 3: Linja-autonkuljetta Jorma Koponen laulaa tunteella

Maanantai 11.3.2013 klo 18.23

Linja-autonkuljetta Jorma Koponen, 48, laulaa nöyrästi ja tunteella. Tämä herra on ilmiömäinen tulkitsija, jota Talentin tuomarit kilpaa kehuvat. Jopa Janne taitaa herkistyä.

Jakso 5: Nuori stand up koomikko Mikko Ruusu

Maanantai 11.3.2013 klo 18.23

Mikko Ruusu kertoilee hauskoja juttuja, mutta stand up -esitystä kannattaa hioa vielä.

Jakso 4: Auri Jalkanen laulaa kuin enkeli

Maanantai 11.3.2013 klo 18.23

Auri Jalkanen, 12 vuotta, laulaa itsensä kauniisti jatkoon.

  • 5-12
  • 12-18
  • 18-5
= Katseltavissa Ruudussa
= Tulossa Ruutuun
05:00
Ennustaja-TV
06:30
Ostosruutu
07:00
Disneyn esikoulu: Jake ja Mikä-Mikä-Maan merirosvot (S)
07:25
Disney esittää: Kim Possible (7)
07:50
Disney esittää: Aku ja kumppanit (S)
07:55
Disney esittää: Aku ja kumppanit (S)
08:05
Shake It Up (S)
08:35
PII-PAA Poliisit (7)
08:40
PII-PAA Poliisit (S)
08:45
Eläinten pelastajat (S)
09:15
Gordon Ramsay - pannu kuumana
10:20
Huippukokki lähtee maalle
10:50
Onnenarpa
11:50
LIVE: Tiedä ja Voita
13:50
Deittikamera
14:20
Gordon Ramsay - pannu kuumana
15:20
HS Uutisraportti
15:50
Huippumalli haussa
16:50
Laiva (S)
17:20
Frasier (S)
17:50
Suomen kaunein mökki
18:55
HS-uutiset
18:58
HS-sää
19:00
Kaisa ja luksuskodit
20:00
Risteyksessä (7)
20:58
Keno
21:00
Aatami etsii Eevaa (S)
22:00
Poliisit - kotihälytys (12)
23:00
Vegas (12)
00:00
HS Uutisraportti
00:30
Salaliittoteoriat Jesse Venturan johdolla (S)
01:30
Frasier (S)
02:00
Kylmäverisesti sinun (12)
03:05
Laiva (S)
03:35
Jopet-show (S)
04:15
Jopet-show (S)
04:50
Ennustaja-TV
05:00
Ennustaja-TV
06:40
Ostosruutu
07:40
Onnenarpa
09:10
LIVE: Tiedä ja Voita
11:10
Mahdoton illallinen
12:05
Kuuluisat kuppilat
12:35
Kuuluisat kuppilat
13:05
Guinness World Records
14:00
Kuppilat kuntoon Ruotsi
15:00
JIM D: Lontoon olympiastadion (S)
16:00
Hurja remontti
17:00
Kuuluisat kuppilat
17:30
Pomo piilossa
18:30
Leijonan luola USA
19:30
Hell's Kitchen
20:30
Poliisit (S)
21:00
Amerikan kovimmat keräilijät
22:00
Poliisit (S)
22:30
Suomen huutokauppakeisari
23:30
JIM D: Lento 447 - onnettomuus Atlantin yllä (7)
00:30
Panttilainaamo
01:00
Vuorien sankarit (7)
01:55
Pomo piilossa
02:50
Leijonan luola USA
03:45
Ennustaja-TV
05:00
Ennustaja-TV
06:30
Ostosruutu
07:30
Onnenarpa
09:00
Sikke - Ruokaa rakkaudella
09:30
Sarahin sisustusvinkit
10:00
Koirakuiskaaja
10:50
James Martin ja herkkuja Välimerellä
11:20
Huippukokki lähtee maalle
11:55
Hotellit haltuun
12:55
Bill Grangerin makoisat matkat
13:55
Emilyn sisustussalaisuudet
14:25
Hulluna leivontaan
14:55
Huikeat kakut
15:55
Hurja painonpudotus
16:55
Nätti nakuna
17:55
Arvostele mun illallinen Suomessa
18:25
Arvostele mun illallinen Suomessa
18:55
Liv & Learn: Kylässä Olgan keittiössä
19:00
Neljät häät Amerikassa
20:00
Huvila & Huussi
21:00
Good Wife (7)
22:00
Ruotsin miljonääriäiti Maria Montazami
23:00
Valheen vangit (S)
00:00
Täydelliset naiset (12)
01:00
Emily Owens (7)
01:55
Gigolot (12)
02:25
Gigolot (12)
03:00
Käenpesä (7)
04:00
Ennustaja-TV
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
18:00
LA Ink
18:55
Hero-lyhäri: This is my Office
19:00
Baby Daddy (S)
19:30
Baby Daddy (S)
20:00
NCIS Los Angeles (12)
20:55
Hero-lyhäri: This is my Office
21:00
Elokuva: Nuorison naimapuuhat (16)
22:45
NCIS Los Angeles (12)
23:40
Fargo (12)
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
14:00
Volvo Ocean Race: Life at the Extreme
14:30
NBA Playoffs: Cleveland Cavaliers - Atlanta Hawks (24.5.)
16:30
Seamaster Sailing
16:55
Championship Playoff Final LIVE: Middlesbrough - Norwich
19:30
NBA Action
20:00
Rallicrossin MM-sarja: Iso-Britannian osakilpailu (24.5.)
22:00
Beach Volley World Tour: Naisten Pronssiottelu & Finaali, Praha (24.5.)
00:00
TCR: Algarve, Portugali
00:30
Volvo Ocean Race: Newport, In-Port Race
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
14:00
Rallin MM-sarja: Portugali, 4. kisapäivä
14:30
NASCAR: Charlotte (24.5.)
18:30
Gillette World Sport
19:00
Rallin MM-sarja: Portugali, Highlights
20:00
Merimaili
20:30
NBA Playoffs: Cleveland Cavaliers - Atlanta Hawks (24.5.)
22:30
Championship Playoff Final: Middlesbrough - Norwich (25.5.)
01:00
Speedwayn MM-sarja: Tampere (16.5.)
03:00
Rallin MM-sarja: Portugali EK14, Fafe (24.5.)
04:00
NBA Playoffs LIVE: Houston Rockets - Golden State Warriors