Talent Suomi | Nelonen.fi
  • 5-12
  • 12-18
  • 18-5
= Katseltavissa Ruudussa
= Tulossa Ruutuun
05:00
Ennustaja-TV
06:30
Ostosruutu
07:00
Disneyn esikoulu: Viidakon vauhtiviikarit (S)
07:25
Disney esittää: Stitch! (S)
07:50
Disney esittää: Aku ja kumppanit (S)
08:00
Waverly Placen velhot (S)
08:30
Villiä menoa eläintarhassa (7)
09:05
Kotikokkien taistelu
10:20
Sarahin sisustusvinkit
10:50
Onnenarpa
11:50
LIVE: Tiedä ja Voita
13:50
Deittikamera
14:20
Vaaleanpunainen pantteri (S)
14:30
Kotikokkien taistelu
15:40
Korealaisen keittiön aakkoset
16:15
Hotellit haltuun
17:20
Frasier (S)
17:50
Adoptoidut (S)
18:55
HS-uutiset
18:58
HS-sää
19:00
Jutta ja puolen vuoden superdieetit
20:00
MasterChef VIP
20:57
Keno
21:00
Holmes NYC (12)
22:00
Beck: Koston hinta (16)
00:05
NCIS Rikostutkijat (12)
01:05
Frasier (S)
01:35
Holmes NYC (12)
02:35
Arvostele mun illallinen Suomessa
03:05
Arvostele mun illallinen Suomessa
03:35
Ennustaja-TV
05:00
Ennustaja-TV
07:00
Ostosruutu
08:00
Onnenarpa
09:30
LIVE: Tiedä ja Voita
11:30
Tomin keittiö
12:00
Tomin keittiö
12:30
Britannian paras leipomo
13:25
Leijonan luola UK
14:20
LA Ink
15:10
Top Chef
16:05
Hurja remontti
16:55
Leijonan luola USA
17:50
MasterChef Australia
19:30
Top Chef
20:25
Tulossa: Napamiehet (12)
20:30
Poliisit (7)
21:00
Suomen paras leipomo
22:00
Poliisit (7)
22:30
Suomen Tulli
23:30
Australian rajalla
00:00
Australian rajalla
00:30
Täysillä tutkaan (S)
01:00
LA Ink
01:50
LA Ink
02:45
Ennustaja-TV
05:00
Ennustaja-TV
06:30
Ostosruutu
07:30
Onnenarpa
09:00
Hurja painonpudotus
10:00
Hulluna häämekkoihin Atlantassa
10:30
Hulluna häämekkoihin Atlantassa
11:00
Juhlasuunnittelijat
11:30
Kodikkaasti vuokralla
12:00
Yhteinen taloprojekti
12:30
Manhattanin äitiyskonsultti (S)
13:25
Tuhluriprinsessat
13:55
Rullaavat tytöt (S)
14:30
Unelmamökki
15:00
Hurja painonpudotus
16:00
Olet mitä syöt
16:35
Sarahin talo
17:00
Fashion Star
18:00
Neljät häät Amerikassa
19:00
Hurja painonpudotus
20:00
Supermarjo ja tytöt 2
21:00
Elokuva: 10 Things I Hate About You (S)
22:55
Good Wife (7)
23:55
Sinkkulaiva
00:25
Häät sulhasen tapaan Amerikassa
01:15
Pappien tekopyhät tyttäret (S)
02:05
Neljät häät Amerikassa
03:00
Käenpesä (12)
03:55
Ennustaja-TV
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
18:00
Hero-lyhäri: This is my Office
18:05
90210
19:00
Community (12)
19:30
Community (7)
19:55
Hero-lyhäri: This is my Office
20:00
Olipa kerran (12)
21:00
Elokuva: Skyline (12)
22:45
Kuudes aisti (12)
23:40
90210
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
14:00
SM-liiga: JYP - HPK (27.2.)
16:00
UEFA Europa League: Besiktas - Liverpool (26.2.)
18:30
Moottorikelkkailun SM-2015
19:00
NBA Inside Stuff
19:30
NBA: Houston Rockets - Cleveland Cavaliers (1.3.)
21:30
Inside European Rally Championship: Liepaja
22:00
SM-liiga: Lukko - Blues (3.3.)
00:00
Volvo Ocean Race: Sanya, Leg Start
01:30
Gillette World Sport
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
14:00
Championship: Norwich - Ipswich (1.3.)
16:00
Freeride World Tour 2015: Andorra
17:00
Rallin MM-sarja: Meksiko, Ennakkomakasiini
17:30
SM-liigan viikkomakasiini
18:00
SM-liiga: Ennakkostudio
18:30
SM-liiga LIVE: Lukko - Blues
21:15
UEFA Europa League: Maalikooste (26.2.)
22:05
NASCAR Highlights: Atlanta
23:00
Championship: Fulham - Derby (28.2.)
01:00
European Rally Championship: Liepaja
02:00
Inside Sailing
02:30
Seamaster Sailing
03:00
NBA LIVE: Chicago Bulls - Washington Wizards