Ohjelmat | Nelonen.fi

Ohjelmat

  • 5-12
  • 12-18
  • 18-5
= Katseltavissa Ruudussa
= Tulossa Ruutuun
05:00
Ennustaja-TV
06:30
Ostosruutu
07:00
Disneyn esikoulu: Viidakon vauhtiviikarit (S)
07:25
Disney esittää: Stitch! (7)
07:50
Disney esittää: Aku ja kumppanit (S)
08:00
Waverly Placen velhot (7)
08:35
Villiä menoa eläintarhassa (S)
09:05
Kotikokkien taistelu
10:15
Sarahin sisustusvinkit
10:50
Onnenarpa
11:50
LIVE: Tiedä ja Voita
13:50
Deittikamera
14:20
Kotikokkien taistelu
15:40
Korealaisen keittiön aakkoset
16:15
Hotellit haltuun
17:20
Frasier (7)
17:50
Kuppilat kuntoon, Jyrki Sukula!
18:55
HS-uutiset
18:58
HS-sää
19:00
MasterChef VIP
20:00
Greyn anatomia (12)
20:57
Keno
21:00
Temptation Island Suomi (7)
22:00
Loirinuotiolla
23:00
Poliisit - kotihälytys (12)
00:00
Tulossa: Napamiehet (12)
00:05
Castle (12)
01:00
Frasier (7)
01:30
Arvostele mun illallinen Suomessa
02:00
Arvostele mun illallinen Suomessa
02:30
Ennustaja-TV
05:00
Ennustaja-TV
07:10
Ostosruutu
08:10
Onnenarpa
09:40
LIVE: Tiedä ja Voita
11:40
Elämää halpalentoyhtiössä (S)
12:10
Jopet-show (S)
12:40
Britannian paras leipomo
13:35
Leijonan luola USA
14:30
LA Ink
15:20
Top Chef
16:15
Hurja remontti
17:10
Leijonan luola USA
18:05
MasterChef Australia
19:30
Top Chef
20:30
Poliisit (S)
21:00
Amerikan kovimmat keräilijät
22:00
Poliisit (7)
22:30
Panttilainaamo
22:55
Tulossa: Napamiehet (12)
23:00
Poliisit Norja (S)
23:30
Poliisit Norja (S)
00:00
Rekkakuskit jäällä (7)
00:55
Anthony Bourdain maailmalla
01:50
Jopet-show (S)
02:20
LA Ink
03:10
Ennustaja-TV
05:00
Ennustaja-TV
06:30
Ostosruutu
07:30
Onnenarpa
09:00
Hurja painonpudotus
10:00
Hulluna häämekkoihin Atlantassa
10:30
Hulluna häämekkoihin Atlantassa
11:00
Pikakurssi kodinostoon
11:30
Himosiivoojat New Yorkissa
12:30
Nätti nakuna
13:30
Tuhluriprinsessat
14:00
Rullaavat tytöt (S)
14:35
Emilyn sisustussalaisuudet
15:05
Hurja painonpudotus
16:00
Olet mitä syöt
16:30
Sarahin talo
17:00
Fashion Star
18:00
Neljät häät Amerikassa
19:00
Hurja painonpudotus
20:00
Jutta ja puolen vuoden superdieetit
21:00
Temptation Island Suomi (7)
22:00
Seurapiirisäpinää Teksasissa (S)
23:00
Hawthorne (7)
23:55
Tulossa: Napamiehet (12)
00:00
Sinkkulaiva
00:30
Supermarjo ja tytöt 2
01:20
Neljät häät Amerikassa
02:15
Käenpesä (12)
03:10
Ennustaja-TV
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
18:00
90210 (7)
18:55
Hero-lyhäri: This is my Office
19:00
Community (7)
19:30
Community (S)
20:00
Olipa kerran (12)
20:55
Hero-lyhäri: This is my Office
21:00
Elokuva: Rakkaudesta tanssiin (S)
22:45
Kuudes aisti (12)
23:40
90210 (7)
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
14:00
The Season
14:30
SM-liiga: Lukko - Blues (3.3.)
16:30
Jääspeedwayn MM-sarja: Almaty, Kazakstan
17:30
Volvo Ocean Race: Sanya, In-Port Race
19:00
Mobil 1 The Grid
19:30
NBA: Chicago Bulls - Washington Wizards (3.3.)
21:30
Inside Sailing
22:00
SM-liiga: Kärpät - Ässät (28.2.)
00:00
European Rally Championship: Liepaja
01:00
NASCAR Highlights: Atlanta
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
14:00
UEFA Europa League: Besiktas - Liverpool (26.2.)
16:30
UEFA Europa League: Athletic - Torino (26.2.)
18:30
Volvo Ocean Race: Life at the Extreme
19:00
SM-liiga: Lukko - Blues (3.3.)
21:00
Rallin F-Cup: Urjala
21:30
PRO BOXING: Judgement Day (21.2.)
00:00
Inside European Rally Championship: Liepaja
00:30
Gillette World Sport
01:00
Ironman Western Australia