Ohjelmat | Nelonen.fi

Ohjelmat

  • 5-12
  • 12-18
  • 18-5
= Katseltavissa Ruudussa
= Tulossa Ruutuun
05:00
Ennustaja-TV
06:35
Ostosruutu
07:20
Britannian paras leipomo
08:20
Laiva (S)
08:50
Onnenarpa
10:50
LIVE: Tiedä ja Voita
13:50
MasterChef Australia All Stars
14:55
Britannian paras leipomo
15:55
Vaihdokkaat (S)
16:55
Farmi (S)
17:25
Suomen Tulli
17:55
Hauskat eläinvideot
18:00
Maaginen Criss Angel (7)
18:55
HS-uutiset
18:58
HS-sää
19:00
Huvila & Huussi
20:00
Hansin grillikesä
20:58
Keno
21:00
Elokuva: Gamer (16)
22:55
Risteyksessä (7)
23:55
Radio Aallon Helsinki-päivän kesäkonsertti
00:25
Blue Bloods (12)
01:20
Outoa vai mitä? (12)
02:20
Ennustaja-TV
05:00
Ennustaja-TV
07:00
Ostosruutu
08:00
Onnenarpa
10:00
LIVE: Tiedä ja Voita
12:00
Kuppilat kuntoon Ruotsi
12:55
Elixir
13:25
Kuuluisat kuppilat
13:55
Kuppilat kuntoon, Gordon Ramsay!
14:45
Leijonan luola Kanada
15:35
Kuuluisat kuppilat
16:05
Hotellit kuntoon, Gordon Ramsay
16:55
MasterChef VIP
17:45
Kuppilat kuntoon, Gordon Ramsay!
18:40
Leijonan luola Kanada
19:35
Hotellit kuntoon, Gordon Ramsay
20:30
Poliisit (12)
21:00
Talent USA
22:00
Konttori (S)
22:30
Poliisit (7)
23:00
Huippulastin metsästäjät
23:30
Huippulastin metsästäjät
00:00
Roast - James Franco (12)
01:25
Villit nettivideot (12)
01:50
Villit nettivideot (12)
02:20
Anthony Bourdain maailmalla
03:10
Ennustaja-TV
05:00
Ennustaja-TV
06:00
Ostosruutu
07:00
Onnenarpa
09:00
Hurja remontti
09:55
Arvostele mun illallinen Suomessa
10:25
Arvostele mun illallinen Suomessa
10:55
Illallissota
11:50
Pikakurssi kodinostoon
12:20
Tuhluriprinsessat
12:45
Kotikokkien taistelu
13:45
Joan Rivers laittaa tuulemaan (S)
14:40
Eden
15:10
Kaisa ja puoli valtakuntaa
16:05
Joan Rivers laittaa tuulemaan (S)
17:00
Neljän tähden illallinen
17:30
Neljän tähden illallinen
18:00
Emily Owens (12)
18:55
Tulossa: Toisenlaiset äidit (S)
19:00
Toisenlaiset äidit
20:00
Kaisa ja puoli valtakuntaa
21:00
Kaisa ja luksuskodit
22:00
Älyttömät äidit
23:00
Ruotsin miljonääriäiti Maria Montazami
23:55
Scandal (12)
00:50
Nätti nakuna
01:50
Kaisa ja puoli valtakuntaa
02:45
Ennustaja-TV
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
18:00
Holmes NYC (12)
19:00
Bunheads (S)
19:50
Hero Crew - Uniikki: Pätkätöis
20:00
Kyttäputki: Castle (12)
20:55
Hero-lyhäri: This is my Office
21:00
Elokuva: Kaapattu (16)
22:40
Holmes NYC (12)
23:35
Castle (12)
00:25
House of Lies (12)
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
14:00
Extreme Sailing
14:30
Escape from Alcatraz
14:35
Rallin MM-sarja: Sardinia EK 24, Power Stage (14.6.)
15:40
Volvo Ocean Race: Göteborg, In-Port Race
18:00
NBA Inside Stuff
18:30
Golfari
19:00
Gillette World Sport
19:30
Inside European Rally Championship: Azorit
20:00
Seamaster Sailing
20:30
Rallin MM-sarja: Puola, Ennakkomakasiini
21:00
Rallin MM-sarja LIVE: Puola EK 1, Mikolajki Arena
22:00
Vaahteraliiga: Helsinki 69ers - Turku Trojans (2.7.)
00:30
Nykyaikainen viisiottelu: Miesten maailmancupin finaali
01:00
Nykyaikainen viisiottelu: Naisten maailmancupin finaali
01:30
Nykyaikainen viisiottelu: Sekajoukkueiden maailmancupin finaali
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
14:00
Speedwayn World Cup: Race off Vojens, Tanska (11.6.)
16:00
Great Cup 32 Racing Tour
16:30
TCR: Sotshi, Venäjä
17:00
NASCAR Highlights: Sonoma, Toyota/Save Mart 350
18:00
Vaahteraliiga LIVE: Ennakkostudio
18:30
Vaahteraliiga LIVE: Helsinki 69ers - Turku Trojans
21:30
MotoGP: Assenin Osakilpailu (27.6.)
23:00
Moto3: Assenin Osakilpailu (27.6.)
00:30
Moto2: Assenin Osakilpailu (27.6.)