Ohjelmat | Nelonen.fi

Ohjelmat

  • 5-12
  • 12-18
  • 18-5
= Katseltavissa Ruudussa
= Tulossa Ruutuun
05:00
Ennustaja-TV
06:35
Ostosruutu
07:20
Britannian paras leipomo
08:20
Laiva (S)
08:50
Onnenarpa
10:50
LIVE: Tiedä ja Voita
13:50
Huvila & Huussi
14:50
Britannian paras leipomo
15:50
Vaihdokkaat (S)
16:50
Farmi (S)
17:50
Hauskat eläinvideot
17:55
Jukebox
18:55
HS-uutiset
18:58
HS-sää
19:00
Risteyksessä (7)
20:00
Hauskat kotivideot
20:58
Keno
21:00
Elokuva: Shooter - takaa-ajettu (16)
23:25
Elokuva: I Was Here (16)
01:15
Suomen Tulli
01:45
Suomen Tulli
02:15
Castle (12)
03:10
Ennustaja-TV
05:00
Ennustaja-TV
07:00
Ostosruutu
08:00
Onnenarpa
10:00
LIVE: Tiedä ja Voita
12:00
Kuppilat kuntoon Ruotsi
12:50
Elixir
13:20
Kuuluisat kuppilat
13:45
Kuppilat kuntoon, Gordon Ramsay!
14:40
Leijonan luola Kanada
15:35
Hotellit kuntoon, Gordon Ramsay
16:25
Hurja remontti
17:15
Hurja remontti
18:10
Talent USA
19:05
Panttilainaamo Louisiana
19:35
Panttilainaamo Louisiana
20:05
Amerikan kovimmat keräilijät
21:05
Wipeout
22:00
Villit nettivideot (12)
22:30
Villit nettivideot (16)
23:00
Australian rajalla
23:30
Australian rajalla
00:00
Panttilainaamo
00:30
Panttilainaamo
01:00
Täysillä tutkaan (S)
01:30
Täysillä tutkaan (S)
01:55
Villit lomavideot
02:20
Villit lomavideot
02:45
JIM D: Muinaiset avaruusoliot (12)
03:35
Ennustaja-TV
05:00
Ennustaja-TV
06:00
Ostosruutu
07:00
Onnenarpa
09:00
Hurja remontti
09:50
Sikke - Ruokaa rakkaudella
10:20
Jaksa paremmin
10:50
Kiinalaisen keittiön herkut
11:20
Olet mitä syöt
11:50
Koirakuiskaaja
12:45
Kotikokkien taistelu
13:40
Joan Rivers laittaa tuulemaan (S)
14:35
Eden
15:05
Kaisa ja puoli valtakuntaa
16:00
Emilyn sisustussalaisuudet
16:30
Pikakurssi kodinostoon
17:00
Neljän tähden illallinen
17:30
Neljän tähden illallinen
18:00
Maailman övereimmät juhlat (S)
19:00
Neljät häät Amerikassa
20:00
Kaisa ja puoli valtakuntaa
21:00
Äitien sota
21:55
Tulossa: Toisenlaiset äidit (S)
22:00
Sinkkulaiva USA (7)
22:55
Gigolot (12)
23:25
Gigolot (12)
00:00
Kaisa ja puoli valtakuntaa
00:55
Ennustaja-TV
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
18:00
Bunheads (S)
18:55
Bunheads (S)
19:45
Bunheads (S)
20:35
Bunheads (S)
21:30
Hero-lyhäri: This is my Office
21:35
Hero-lyhäri: This is my Office
21:40
NCIS Rikostutkijat (12)
22:30
NCIS Rikostutkijat (12)
23:20
Olipa kerran (12)
00:10
Olipa kerran (12)
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
14:00
Nykyaikainen viisiottelu: Miesten maailmancupin finaali
14:30
Nykyaikainen viisiottelu: Naisten maailmancupin finaali
15:00
Nykyaikainen viisiottelu: Sekajoukkueiden maailmancupin finaali
15:30
Rallicrossin MM-sarja Highlights: Estering, Saksa
16:30
Rallin MM-sarja: Puola EK 1, Mikolajki Arena (2.7.)
17:30
Merimaili
18:00
Vaahteraliiga: Helsinki 69ers - Turku Trojans (2.7.)
20:35
Volvo Ocean Race: Life at the Extreme
21:05
Seamaster Sailing
21:30
Mobil 1 The Grid
22:00
Superpesis: Kouvola - Hyvinkää (3.7.)
00:30
Rallin MM-sarja: Puola, 1. kisapäivä
01:00
NASCAR Highlights: Sonoma, Toyota/Save Mart 350
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
14:00
Moto2: Assenin Osakilpailu (27.6.)
15:30
Volvo Ocean Race: Göteborg, In-Port Race
17:45
Superpesis: Ennakkostudio
18:00
Superpesis LIVE: Kouvola - Hyvinkää
20:30
Gillette World Sport
20:30
Rallin MM-sarja: Puola EK 1, Mikolajki Arena (2.7.)
21:30
PRO BOXING: Patrick Nielsen vs. Charles Adamu (20.6.)
00:00
Speedwayn World Cup: Finaali Vojens, Tanska (14.6.)