Ohjelmat | Nelonen.fi

Ohjelmat

  • 5-12
  • 12-18
  • 18-5
= Katseltavissa Ruudussa
= Tulossa Ruutuun
05:00
Ennustaja-TV
06:30
Ostosruutu
07:00
Disneyn esikoulu: Viidakon vauhtiviikarit (S)
07:25
Disney esittää: Stitch! (S)
07:50
Disney esittää: Aku ja kumppanit (S)
08:00
Waverly Placen velhot (7)
08:30
Eläinten ABC
09:00
Vaaleanpunainen pantteri (S)
09:10
Kotikokkien taistelu
10:15
Sarahin sisustusvinkit
10:50
Onnenarpa
11:50
LIVE: Tiedä ja Voita
13:50
Kotikokkien taistelu
15:15
Kellyn sisustussalaisuudet
16:20
Eläintarhassa tapahtuu
16:50
Melissa & Joey (S)
17:20
Frasier (S)
17:50
Tuuri
18:55
HS-uutiset
18:58
HS-sää
19:00
Hauskat kotivideot
20:00
The Voice of Finland
21:55
Keno
22:00
Elokuva: Passengers (12)
23:55
Elokuva: Babylon A.D. (12)
02:05
Tulossa: Napamiehet (12)
02:10
Frasier (S)
02:40
Castle (12)
03:40
Ennustaja-TV
05:00
Ennustaja-TV
06:40
Ostosruutu
07:40
Onnenarpa
09:10
LIVE: Tiedä ja Voita
11:10
Jopet-show (S)
11:40
Ruotsalainen remonttisota
12:35
Leijonan luola UK
13:30
LA Ink
14:30
Top Chef
15:25
Hurja remontti
16:20
Hurja remontti
17:15
Talent USA
18:55
Tulossa: Napamiehet (12)
19:00
Panttilainaamo UK
20:00
Suomen Tulli
21:00
Villit nettivideot (12)
21:30
Villit nettivideot (12)
22:00
Australian rajalla
22:30
Australian rajalla
23:00
Täysillä tutkaan (S)
23:30
Metsien miehet (7)
00:30
JIM D: Muinaiset avaruusoliot (7)
01:25
Trigger Happy TV (7)
01:55
Trigger Happy TV (7)
02:25
Trigger Happy TV (7)
02:55
Trigger Happy TV (7)
03:25
Jopet-show (S)
03:55
LA Ink
04:45
Ennustaja-TV
05:00
Ennustaja-TV
06:30
Ostosruutu
07:30
Onnenarpa
09:00
Hurja painonpudotus
10:00
Sikke - Ruokaa rakkaudella
10:30
Jaksa paremmin
11:00
Juhlasuunnittelijat
11:30
Kodikkaasti vuokralla
12:00
Yhteinen taloprojekti
12:30
Hulluna leivontaan
13:00
Rullaavat tytöt (7)
13:30
Koirakuiskaaja
14:35
Unelmamökki
15:05
Hurja painonpudotus
16:00
Unelmien talo
16:30
Pikakurssi kodinostoon
17:00
Häät sulhasen tapaan Amerikassa
18:00
Jutta ja puolen vuoden superdieetit
19:00
Neljät häät Amerikassa
20:00
Seurapiirisäpinää Teksasissa (S)
20:57
Keno
21:00
Kumman kaa (S)
21:30
Kumman kaa (S)
22:00
Äitien sota
23:00
Kieroilevat kaunottaret (S)
00:00
Älyttömät äidit
00:55
Tulossa: Napamiehet (12)
01:00
Asiaa seksistä (S)
01:55
Nätti nakuna
02:50
Käenpesä (S)
03:45
Ennustaja-TV
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
18:00
Hero-lyhäri: This is my Office
18:05
Community (7)
18:35
Community (7)
19:05
Community (S)
19:35
Community (12)
20:00
90210 (12)
20:50
Iggy Azalea - Black Widow (ft. Rita Ora)
21:00
Breaking Bad (16)
21:55
Breaking Bad (16)
22:50
Breaking Bad (16)
23:45
Breaking Bad (16)
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
14:00
SM-liiga: Ilves - Blues (26.2.)
16:00
Volvo Ocean Race: Sanya, Leg Start
17:30
Mobil 1 The Grid
18:00
UEFA Europa League: Maalikooste (26.2.)
19:00
Moottorikelkkailun SM-2015
19:30
NBA Inside Stuff
20:00
UEFA Europa League: Besiktas - Liverpool (26.2.)
22:30
SM-liiga: JYP - HPK (27.2.)
00:30
NASCAR Highlights: Daytona 500
01:30
Gillette World Sports
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
14:00
UEFA Europa League LIVE: Neljännesvälierien arvonta
14:30
UEFA Europa League: Athletic - Torino (26.2.)
16:30
Freeride World Tour 2015: Andorra
17:30
Inside European Rally Championship: Liepaja
18:00
SM-liiga: Ennakkostudio
18:30
SM-liiga LIVE: JYP - HPK
21:10
NBA: Washington Wizards - Golden State Warriors (24.2.)
23:10
PRO BOXING: Judgement Day (21.2.)
01:40
Inside Sailing