Ohjelmat | Nelonen.fi

Ohjelmat

  • 5-12
  • 12-18
  • 18-5
= Katseltavissa Ruudussa
= Tulossa Ruutuun
05:00
Ennustaja-TV
06:35
Ostosruutu
07:20
Britannian paras leipomo
08:20
Guinness World Records - Ihmeelliset ennätysvideot
08:50
Onnenarpa
10:50
LIVE: Tiedä ja Voita
13:50
Taste
14:50
Britannian paras leipomo
15:50
Vaihdokkaat (S)
16:50
Farmi (S)
17:20
Rob (S)
17:50
Hansin grillikesä
18:55
HS-uutiset
18:58
HS-sää
19:00
Risteyksessä (7)
20:00
Hotellit kuntoon, Jyrki Sukula!
20:58
Keno
21:00
Elokuva: Babymakers - Spermapankkiryöstäjät (12)
23:00
Vegas (16)
00:00
Salaliittoteoriat Jesse Venturan johdolla (12)
01:00
Kylmäverisesti sinun (16)
02:00
Ennustaja-TV
05:00
Ennustaja-TV
06:10
Ostosruutu
07:10
Onnenarpa
09:10
LIVE: Tiedä ja Voita
11:10
Kuppilat kuntoon Ruotsi
12:05
Mahdoton illallinen
13:00
JIM D: Käsittämättömät koneet
14:00
Huijari pilasi elämäni
15:00
Kuuluisat kuppilat
15:30
Hurja remontti
16:30
Hurja remontti
17:30
Kuppilat kuntoon, Gordon Ramsay!
18:30
Leijonan luola Kanada
19:30
Hotellit kuntoon, Gordon Ramsay
20:30
Poliisit (S)
21:00
MasterChef VIP
22:00
Konttori (S)
22:30
Poliisit (S)
23:00
Suomen Tulli
00:00
Vuorien sankarit (7)
01:00
Anthony Bourdain maailmalla
01:55
JIM D: Tuhoisa maapallo (12)
02:50
Ennustaja-TV
05:00
Ennustaja-TV
06:00
Ostosruutu
07:00
Onnenarpa
09:00
Sikke - Ruokaa rakkaudella
09:30
Unelmien talo
10:00
Koirakuiskaaja
11:00
Huippukokki lähtee maalle
11:30
Hotellit haltuun
12:25
Kotikokkien taistelu
13:20
Hulluna leivontaan
13:50
Tuhluriprinsessat
14:20
Emilyn sisustussalaisuudet
14:50
Kiinalaisen keittiön herkut
15:20
Kaisa ja puoli valtakuntaa
16:15
Hurja painonpudotus
17:10
Nätti nakuna
18:05
Neljän tähden illallinen
18:35
Neljän tähden illallinen
19:05
Maailman övereimmät juhlat (S)
20:00
Kaisa ja puoli valtakuntaa
21:00
Good Wife (7)
22:00
Ruotsin miljonääriäiti Maria Montazami
23:00
Valheen vangit (S)
23:55
Täydelliset naiset (12)
00:50
Emily Owens (12)
01:45
Kaisa ja puoli valtakuntaa
02:40
Ennustaja-TV
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
18:00
Holmes NYC (12)
18:55
Hero-lyhäri: This is my Office
19:00
Bunheads (S)
19:55
Hero Crew - Uniikki: Pätkätöis
20:05
NCIS Los Angeles (12)
21:00
Elokuva: Baader Meinhof Komplex (16)
23:30
Holmes NYC (12)
00:15
NCIS Los Angeles (12)
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
14:00
Escape from Alcatraz
15:00
Global Champions Tour: Cannes
15:30
Rallicrossin MM-sarja: Esteringin osakilpailu, Saksa (21.6.)
17:30
Merimaili
18:00
Superpesis: Itä - Länsi, Miehet (28.6.)
20:30
Volvo Ocean Race: Göteborg, In-Port Race
22:45
TCR: Sotshi, Venäjä
23:00
Great Cup 32 Racing Tour
23:15
Inside European Rally Championship: Azorit
23:45
Beach Volley World Tour: Miesten Pronssiottelu & Finaali, Stavanger (13.6.)
01:45
Inside Sailing
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
14:00
NASCAR: Sonoma (28.6.)
17:30
Rallin MM-sarja: Puola, Ennakkomakasiini
18:00
Moto3: Assenin Osakilpailu (27.6.)
19:30
Moto2: Assenin Osakilpailu (27.6.)
21:00
MotoGP: Assenin Osakilpailu (27.6.)
22:30
PRO BOXING: Patrick Nielsen vs. Charles Adamu (20.6.)
01:00
European Le Mans Series Highlights: Imola