Ohjelmat | Nelonen.fi

Ohjelmat

  • 5-12
  • 12-18
  • 18-5
= Katseltavissa Ruudussa
= Tulossa Ruutuun
05:05
Ennustaja-TV
06:30
Ostosruutu
07:00
Disneyn esikoulu: Jake ja Mikä-Mikä-Maan merirosvot (S)
07:25
Disney esittää: Vaihdokit (7)
07:50
Disney esittää: Aku ja kumppanit (S)
08:00
Disney esittää: Aku ja kumppanit (S)
08:10
Lazy Town (S)
08:40
Villiä menoa eläintarhassa (S)
09:15
Gordon Ramsay - pannu kuumana
10:20
Sarahin talo
10:50
Onnenarpa
11:50
LIVE: Tiedä ja Voita
13:50
Deittikamera
14:20
Kiinalaisen keittiön herkut
14:50
Gordon Ramsay - pannu kuumana
15:50
Huippumalli haussa
16:50
Laiva (S)
17:20
Frasier (S)
17:50
Victoria's Secret Fashion Show 2014
18:55
HS-uutiset
18:58
HS-sää
19:00
Risteyksessä (7)
20:00
Suomen kaunein mökki
20:58
Keno
21:00
Greyn anatomia (12)
22:00
Hyvät ja huonot uutiset
23:00
RadioGaala 2015
00:05
Poliisit - kotihälytys (12)
01:05
Myllyrinne company (7)
01:35
Castle (12)
02:35
Frasier (S)
03:05
Neljän tähden illallinen
03:35
Neljän tähden illallinen
04:05
Laiva (S)
04:35
Jopet-show (S)
05:00
Ennustaja-TV
06:45
Ostosruutu
07:45
Onnenarpa
09:15
LIVE: Tiedä ja Voita
11:15
Jeff Corwin ja valtamerten salaisuudet
11:45
Muuttajat
12:15
Huipputatuoija haussa
13:05
Leijonan luola USA
14:05
Kuppilat kuntoon Ruotsi
15:00
Top Chef
16:00
Hurja remontti
17:00
Kuuluisat kuppilat
17:30
Anthony Bourdain minilomalla
18:30
Leijonan luola USA
19:25
Jim Akatemia: Välimerelliset reseptit
19:30
Top Chef
20:30
Poliisit (S)
21:00
Suomen huutokauppakeisari
22:00
Poliisit (S)
22:30
Huippulastin metsästäjät
23:00
Huippulastin metsästäjät
23:30
Panttilainaamo
00:00
Rekkakuskit jäällä (7)
01:00
Anthony Bourdain minilomalla
01:55
Leijonan luola USA
02:50
Wipeout (12)
03:50
New Yorkin tatuointitarinat
04:45
Ennustaja-TV
05:00
Ennustaja-TV
06:30
Ostosruutu
07:30
Onnenarpa
09:00
Piha kuntoon
09:30
Eden
10:00
Kiinalaisen keittiön herkut
10:30
James Martin ja herkkuja Välimerellä
11:00
Pikakurssi kodinostoon
11:30
Illallissota
12:30
Sarahin talo
13:00
Tuhluriprinsessat
13:30
Häät sulhasen tapaan Amerikassa
14:30
Olet mitä syöt
15:00
Huikeat kakut
16:00
Piha kuntoon
16:30
Eden
17:00
Joan Rivers laittaa tuulemaan (S)
18:00
Tervetuloa kotiin
19:00
Neljät häät Amerikassa
20:00
Jutta ja huikeat häädieetit
21:00
Temptation Island Suomi (S)
22:00
Emily Owens (12)
23:00
Sinkkulaiva USA (7)
00:00
Perception (12)
01:00
Supermarjo ja tytöt 2
01:55
Rullaavat tytöt (S)
02:30
Rullaavat tytöt (S)
03:00
Gok Wan: Teinien salatut elämät
04:00
Käenpesä (S)
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
18:00
Hero-lyhäri: This is my Office
18:05
LA Ink
19:00
Man Up (S)
19:30
Man Up (S)
20:00
Havaiji 5-0 (12)
20:55
Hero-lyhäri: This is my Office
21:00
Elokuva: Chloe (12)
22:50
Havaiji 5-0 (16)
23:45
Deadwood (12)
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
13:55
UEFA Europa League: Fiorentina - Dynamo Kiova (23.4.)
15:50
Volvo Ocean Race: Itajai, Leg Start
17:30
SM-liiga Finaalit: Tappara - Kärpät, 7. Finaali
20:30
MotoGP: Jerezin Osakilpailu (3.5.)
22:00
Rallicrossin MM-sarja: Hockenheimin osakilpailu (3.5.)
00:00
Nykyaikainen viisiottelu: Miesten maailmancup, Italia
00:30
Nykyaikainen viisiottelu: Naisten maailmancup, Italia
01:00
European Le Mans Series: Silverstone
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
14:00
NASCAR: Talladega (3.5.)
17:30
Night of the Jumps: Basel
18:30
NBA Playoffs: Atlanta Hawks - Washington Wizards (5.5.)
20:30
PRO BOXING: Nordic Fight Night (2.5.)
23:00
Marathon des Sables
23:00
Rallicrossin MM-sarja Highlights: Hockenheim
00:00
Speedwayn MM-sarja: Varsova, Puola (18.4.)
01:30
The Season