Ohjelmat | Nelonen.fi

Ohjelmat

  • 5-12
  • 12-18
  • 18-5
= Katseltavissa Ruudussa
= Tulossa Ruutuun
05:00
Ennustaja-TV
06:00
Bumba (S)
06:05
Avaruusnappulat (S)
06:11
Pound Puppies (S)
06:33
Transformers Rescue Bots (7)
06:55
Disneyn esikoulu: Jake ja Mikä-Mikä-Maan merirosvot (S)
07:20
Lazy Town (S)
07:45
Disney esittää: Finias ja Ferb (7)
08:10
Star Wars Rebels (7)
08:33
Lego Ninjago (7)
08:56
Vaaleanpunainen pantteri (S)
09:05
Vaaleanpunainen pantteri (S)
09:15
Jukebox
10:20
Neljän tähden illallinen
10:50
Onnenarpa
11:50
LIVE: Tiedä ja Voita
13:45
Palavaa rakkautta (S)
14:15
Palavaa rakkautta (S)
14:45
Matkaoppaat
15:15
Matkaoppaat
15:45
Matkaoppaat
16:15
Matkaoppaat
16:45
Onnenarpa
16:50
Hauskat kotivideot
17:50
Hauskat kotivideot
18:55
HS-uutiset
18:58
HS-sää
19:00
Hyvät kaupat (S)
20:00
Hauskat kotivideot
20:58
Keno
21:00
Super 8 (12)
23:20
48 tuntia (16)
01:25
Ninja (18)
03:15
48 tuntia rikoksesta (7)
04:15
Kauppaneuvos Jethro (S)
05:00
Ennustaja-TV
07:30
Ostosruutu
10:00
Ostosruutu - VitaPrism
10:30
Onnenarpa
12:00
Haasta Hans
13:00
Hurja remontti
13:55
Top Chef
14:55
Surkeiden kuskien autokoulu (S)
15:25
Guinness World Records
16:25
Gordon Ramsay maailmalla
17:25
Team Ahma (S)
18:00
Team Ahma (S)
18:30
Team Ahma (7)
19:00
Poliisit (7)
19:30
Poliisit (7)
20:00
Poliisit (7)
20:30
Poliisit (S)
21:00
Poliisit (S)
21:30
Poliisit (S)
22:00
Poliisit (S)
22:30
Poliisit (S)
23:00
Poliisit (S)
23:30
Poliisit (S)
00:00
Arman ja viimeinen ristiretki (7)
01:00
Leijonan luola Kanada
01:55
Leijonan luola Kanada
02:55
Firmat kuntoon
03:50
Pomo piilossa
04:45
Ennustaja-TV
05:00
Ennustaja-TV
06:00
Ostosruutu
09:00
Lauran matkakuvia: Tukholma
09:30
Hurja painonpudotus UK
10:30
Huvila & Huussi
11:30
Candice sisustaa
12:00
Candice sisustaa
12:30
Sinkkuillallinen
13:30
Jaksa paremmin
14:00
Suomen kaunein mökki
15:00
Neljät häät Amerikassa
16:00
Tanssin superäidit
17:00
Sinkkuillallinen
18:00
Neljät häät Amerikassa
19:00
24 Hour Catwalk
20:00
Suomen täydelliset venäläisnaiset (S)
21:00
Jutta ja 10 suurta unelmaa
22:00
Unelmien poikamiestyttö
00:00
Sinkkuillallinen
01:00
Suomen täydelliset venäläisnaiset (S)
02:00
Nakudeitit (7)
03:00
Polyamory: Married & Dating (16)
03:40
Neljät häät Amerikassa
04:40
Ennustaja-TV
08:50
Fosters (7)
09:35
Fosters (7)
10:20
Gordon Ramsay - pannu kuumana
11:15
Gordon Ramsay - pannu kuumana
12:10
Gordon Ramsay - pannu kuumana
13:05
Gordon Ramsay - pannu kuumana
14:00
Fashion Star
14:45
Fashion Star
15:30
Amerikan rumimmat tatuoinnit
15:55
Amerikan rumimmat tatuoinnit
16:20
Amerikan rumimmat tatuoinnit
16:45
Amerikan rumimmat tatuoinnit
17:10
Tosiputki: #RichKids of Beverly Hills (S)
17:35
Tosiputki: #RichKids of Beverly Hills (S)
18:00
Tosiputki: #RichKids of Beverly Hills (S)
18:30
Tosiputki: #RichKids of Beverly Hills (S)
19:00
Tosiputki: #RichKids of Beverly Hills (S)
19:30
Tosiputki: #RichKids of Beverly Hills (S)
20:00
Tosiputki: #RichKids of Beverly Hills (S)
21:00
Rocky V (16)
23:00
Rambo (18)
00:50
#Herocrew: Jenni
01:00
Salaliittoteoriat Jesse Venturan johdolla (7)
01:50
Salaliittoteoriat Jesse Venturan johdolla (S)
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
14:00
Trans World Sport
15:00
Speedway: Varsova, Puola (14.5.)
17:30
MM-ralli: Portugali, Extra
18:30
NBA Inside Stuff
19:00
NBA Playoffs: Golden State Warriors - Oklahoma City Thunder (26.5.)
21:00
Championship: Brighton - Sheffield Wednesday (16.5.)
23:00
Vaahteraliiga: Seinäjoki Crocodiles - Vaasa Royals (27.5.)
01:30
Gillette World Sport
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
14:00
MM-ralli: Power Stage, Portugali (22.5.)
15:00
Gillette World Sport
15:30
Vaahteraliiga: Vantaa TAFT - Vaasa Royals (20.5.)
18:00
Vaahteraliiga: Studio
18:30
Vaahteraliiga LIVE: Seinäjoki Crocodiles - Vaasa Royals
21:30
MM-ralli: Portugali, Extra
22:30
TCR: Imola, Italia
23:00
Gillette World Sport
23:30
Championship: Hull - Derby (17.5.)
01:30
NASCAR: Charlotte (21.5.)
03:30
NBA Playoffs LIVE: Toronto Raptors - Cleveland Cavaliers