Kahden miehen Symfonia, eli Timo Tolkki ja Andre Matos | Nelonen.fi

Kahden miehen Symfonia, eli Timo Tolkki ja Andre Matos

Keskiviikko 16.3.2011 klo 23.35

Maria!:ssa saatiin kuulla Symfonia-bänsin kahta hahmoa, eli Timo Tolkkia ja Andre Matosta.

Kaija Koo kertoo kenelle omat murheensa kannattaa purkaa

Torstai 8.12.2011 klo 09.20

Kaija Koo on sanonut, ettei valita eikä rasita muita vaivoillaan. "Jos mulla on huono päivä, se ei ole kenenkään muun syy." Kenelle musiikkimaailman kestotähti sitten avautuu huolistaan?

Kanicam: Miksi niitä vaginoita tekee mieli virkata?

Torstai 8.12.2011 klo 08.14

Villavaginoita virkkaava Sari selvittää, mistä tässä koko hommassa on kysymys.

Kaija Koo livenä: Kaunis rietas onnellinen

Torstai 8.12.2011 klo 08.06

Maria!:n kuudennne kauden päättää Kaija Koon live upeasta kappaleesta Kaunis rietas onnellinen.

Kanicam: Diana ja Julia katsojakysymysten ristitulessa

Torstai 8.12.2011 klo 08.04

Kauden viimeisen jakson yhteydessä studioemännät Diana ja Julia pääsivät/joutuivat kanikameraan Marian haastatteluun. Katsjoilta tulleissa kysymyksissä oli mm. tällaista: "Paljasta, oletko mies vai nainen!", "Mikä kaikki kropassasi on kovan työn tulosta ja mikä kirurgin veitsen tulosta?".

Isänmaallinen parfymööri Max Perttula: "Jättäisivät vähemmistöt rauhaan!"

Torstai 8.12.2011 klo 07.51

Max Perttula paukkasi Maria!:n kauden päättävään jaksoon joulupukin asussa uuden tuoksunsa Eau de Finlanden näytteiden kanssa. Samalla puitiin, millaisia maanpuolustajia homot ovat.

  • 5-12
  • 12-18
  • 18-5
= Katseltavissa Ruudussa
= Tulossa Ruutuun
05:00
Ennustaja-TV
06:30
Onnenarpa
08:00
Bumba (S)
08:05
Bubble Guppies (S)
08:30
Jaksa paremmin
09:00
Huvila & Huussi
10:00
SM-liigan viikkomakasiini
10:30
Nelonen Pro: Moor Gääs
11:00
Elixir
11:30
Elixir Sport
12:00
Eläinten pelastajat (7)
12:30
Eläinten pelastajat (7)
13:00
Villiä menoa eläintarhassa (S)
13:30
Villiä menoa eläintarhassa (S)
14:00
Frasier (S)
14:30
Frasier (S)
15:00
Frasier (S)
15:30
Frasier (S)
16:00
Frasier (S)
16:00
Hotellit kuntoon, Jyrki Sukula!
17:00
Vino Show
18:25
HS-uutiset
18:28
HS-sää
18:30
Big Bang!
20:00
Hauskat kotivideot 10 vuotta
20:57
Keno
21:00
Elokuva: Varasuunnitelma (7)
23:15
SM-liigan viikkomakasiini
23:45
Nelonen Pro: Moor Gääs
00:15
Myllyrinne company (12)
00:45
Kylmäverisesti sinun (12)
01:50
Virta (12)
02:50
Valheen vangit (7)
03:50
Ennustaja-TV
05:00
Ennustaja-TV
06:30
Ostosruutu
07:30
Onnenarpa
09:00
Gordon Ramsay maailmalla
10:00
Gordon Ramsay maailmalla
11:00
Henkka & Niki vs. Amerikka
11:30
Jyrki Sukulan makujen maa
12:00
Suomen huutokauppakeisari
13:00
Talent USA
15:00
Pomo piilossa
16:00
Guinness World Records
17:00
Panttilainaamo UK
18:00
JIM D: Tuhoisa maapallo (12)
19:00
Suomen Tulli
20:00
Henkka & Niki vs. Amerikka
20:30
Jyrki Sukulan makujen maa
21:00
Haasta Hans
22:00
Poliisit (S)
22:30
Poliisit (S)
23:00
Poliisit (S)
23:30
Poliisit (S)
00:00
Täysillä tutkaan (S)
00:30
Huippulastin metsästäjät
01:00
Huippulastin metsästäjät
01:30
Rantavahdit (12)
02:00
Rantavahdit (7)
02:30
Outoa vai mitä? (16)
03:35
Eriskummalliset rikokset (7)
04:10
Ennustaja-TV
05:00
Ennustaja-TV
06:30
Ostosruutu
07:30
Onnenarpa
09:00
Hotellit haltuun
10:00
Unelmien talo
10:30
Pikakurssi kodinostoon
11:00
Kodikkaasti vuokralla
11:30
Yhteinen taloprojekti
12:00
Liv D: Laihdutushullut äidit (S)
13:00
Taste
14:00
Joan Rivers laittaa tuulemaan (S)
15:00
Suomi-tytöt New Yorkissa (S)
16:00
Maailman övereimmät juhlat (12)
17:00
Supermarjo ja tytöt 2
18:00
Neljät häät Amerikassa
19:00
Neljät häät Amerikassa
20:00
Kaksi julkkista ja yhdet häät
21:00
Jutta ja huikeat häädieetit
22:00
Greyn anatomia (12)
23:00
Täydelliset naiset (12)
00:00
Perception (12)
00:55
Asiaa seksistä (S)
01:50
Sinkkulaiva
02:20
Sinkkulaiva
02:50
Sinkkulaiva
03:20
Sinkkulaiva
03:50
Ennustaja-TV
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
18:00
Olipa kerran (7)
18:55
Olipa kerran (12)
19:50
NCIS Los Angeles (12)
20:45
NCIS Los Angeles (12)
21:40
Kylmä rinki (16)
22:45
Kylmä rinki (16)
10:00
Rallin MM-sarja: Argentiina, 2. kisapäivä
10:30
TCR: Shanghai, Kiina
11:00
SM-liiga: Playoff Extra
11:00
Mobil 1 The Grid
11:30
Nelonen Pro: Moor Gääs
12:00
SM-liigan viikkomakasiini
12:30
SM-liiga Playoffs: Ratkaiseva Finaali
15:30
UEFA Europa League: Maalikooste (23.4.)
16:30
Volvo Ocean Race: Life at the Extreme
17:00
NBA Action
17:30
Moor Gääs Studio: Argentiinan MM-ralli
18:00
Rallin MM-sarja LIVE: Argentiina EK12, Power Stage
19:15
NBA Playoffs: Brooklyn Nets - Atlanta Hawks (25.4.)
21:15
PRO BOXING: Tyron Zeuge vs. Nikola Sjekloca (25.4.)
23:45
SM-liiga: Playoff Extra
23:45
Abu Dhabi Desert Challenge 2015
00:15
Speedwayn MM-sarja: Varsova, Puola (18.4.)
01:45
Air & Style Tour: Innsbruck
10:00
NBA Playoffs: Brooklyn Nets - Atlanta Hawks (25.4.)
12:00
PRO BOXING: Tyron Zeuge vs. Nikola Sjekloca (25.4.)
14:30
Night of the Jumps: Ranska
15:30
Rallin MM-sarja: Argentiina, 2. kisapäivä
16:00
Rallicrossin MM-sarja: Portugalin osakilpailu
17:00
Rallicrossin MM-sarja LIVE: Portugalin osakilpailu
18:00
SM-liigan viikkomakasiini
18:30
SM-liiga Playoffs: Ratkaiseva Finaali
21:30
European Rally Championship: Irlanti
22:30
NBA Playoffs LIVE: San Antonio Spurs - Los Angeles Clippers
01:30
Inside Sailing