Kahden miehen Symfonia, eli Timo Tolkki ja Andre Matos | Nelonen.fi

Kahden miehen Symfonia, eli Timo Tolkki ja Andre Matos

Keskiviikko 16.3.2011 klo 23.35

Maria!:ssa saatiin kuulla Symfonia-bänsin kahta hahmoa, eli Timo Tolkkia ja Andre Matosta.

Kaija Koo kertoo kenelle omat murheensa kannattaa purkaa

Torstai 8.12.2011 klo 09.20

Kaija Koo on sanonut, ettei valita eikä rasita muita vaivoillaan. "Jos mulla on huono päivä, se ei ole kenenkään muun syy." Kenelle musiikkimaailman kestotähti sitten avautuu huolistaan?

Kanicam: Miksi niitä vaginoita tekee mieli virkata?

Torstai 8.12.2011 klo 08.14

Villavaginoita virkkaava Sari selvittää, mistä tässä koko hommassa on kysymys.

Kaija Koo livenä: Kaunis rietas onnellinen

Torstai 8.12.2011 klo 08.06

Maria!:n kuudennne kauden päättää Kaija Koon live upeasta kappaleesta Kaunis rietas onnellinen.

Kanicam: Diana ja Julia katsojakysymysten ristitulessa

Torstai 8.12.2011 klo 08.04

Kauden viimeisen jakson yhteydessä studioemännät Diana ja Julia pääsivät/joutuivat kanikameraan Marian haastatteluun. Katsjoilta tulleissa kysymyksissä oli mm. tällaista: "Paljasta, oletko mies vai nainen!", "Mikä kaikki kropassasi on kovan työn tulosta ja mikä kirurgin veitsen tulosta?".

Isänmaallinen parfymööri Max Perttula: "Jättäisivät vähemmistöt rauhaan!"

Torstai 8.12.2011 klo 07.51

Max Perttula paukkasi Maria!:n kauden päättävään jaksoon joulupukin asussa uuden tuoksunsa Eau de Finlanden näytteiden kanssa. Samalla puitiin, millaisia maanpuolustajia homot ovat.

  • 5-12
  • 12-18
  • 18-5
= Katseltavissa Ruudussa
= Tulossa Ruutuun
05:00
Ennustaja-TV
06:30
Ostosruutu
07:00
Disneyn esikoulu: Sofia ensimmäinen & Minnin Toons (S)
07:30
Disney esittää: Kim Possible (7)
07:55
Disney esittää: Aku ja kumppanit (S)
08:05
Disney esittää: Aku ja kumppanit (S)
08:10
Vaaleanpunainen pantteri (S)
08:15
Shake It Up (7)
08:40
PII-PAA Poliisit
08:45
Eläinten pelastajat (S)
09:15
Gordon Ramsay - pannu kuumana
10:20
Huippukokki lähtee maalle
10:50
Onnenarpa
11:50
LIVE: Tiedä ja Voita
13:50
Deittikamera
14:20
Huippukokki lähtee maalle
14:50
Gordon Ramsay - pannu kuumana
15:50
Huippumalli haussa
16:50
Laiva (S)
17:20
Frasier (S)
17:50
Pomo haussa
18:55
HS-uutiset
18:58
HS-sää
19:00
Hyvät ja huonot uutiset
20:00
Kaisa ja luksuskodit
20:58
Keno
21:00
Elokuva: Kulman pojat (12)
22:45
Aatami etsii Eevaa (S)
23:45
Blue Bloods (12)
00:45
Frasier (S)
01:15
Virta (12)
02:15
Laiva (S)
02:45
Tummien vesien tulkit (7)
03:35
Ennustaja-TV
05:00
Ennustaja-TV
06:00
Ostosruutu
07:00
Onnenarpa
08:30
LIVE: Tiedä ja Voita
10:30
Jeff Corwin ja valtamerten salaisuudet
11:00
Muuttajat
11:30
Elixir
12:00
Elämää halpalentoyhtiössä (S)
12:30
Leijonan luola USA
13:30
New Yorkin tatuointitarinat
14:25
Hell's Kitchen
16:05
Hurja remontti
17:00
Kuuluisat kuppilat
17:30
Pomo piilossa
18:30
Leijonan luola USA
19:30
Hell's Kitchen
20:30
Poliisit (7)
21:00
Talent USA
22:45
Poliisit (S)
23:15
Rantavahdit (7)
23:45
Rantavahdit (12)
00:15
Villit nettivideot (12)
00:45
Villit nettivideot (12)
01:15
Pomo piilossa
02:15
Leijonan luola USA
03:10
Ennustaja-TV
05:00
Ennustaja-TV
06:30
Ostosruutu
07:30
Onnenarpa
09:00
Hurja remontti
10:00
Junior MasterChef
11:00
Illallissota
12:00
James Martin ja herkkuja Välimerellä
12:30
Pikakurssi kodinostoon
13:00
Tuhluriprinsessat
13:30
Hurja painonpudotus
14:30
Olet mitä syöt
15:00
Neljät häät Amerikassa
16:00
Hurja painonpudotus
17:00
Arvostele mun illallinen Suomessa
17:30
Arvostele mun illallinen Suomessa
18:00
Emily Owens (12)
19:00
Neljät häät Amerikassa
20:00
Suomi-tytöt New Yorkissa (S)
21:00
Nakudeitit (7)
22:00
Nakudeitit (S)
23:00
Ruotsin miljonääriäiti Maria Montazami
00:00
Scandal (16)
01:00
Nätti nakuna
02:05
Joan Rivers laittaa tuulemaan (S)
03:05
Käenpesä (S)
04:05
Ennustaja-TV
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
18:00
LA Ink
18:55
Hero-lyhäri: This is my Office
19:00
Melissa ja Joey (S)
19:30
Melissa ja Joey (7)
20:00
NCIS Los Angeles (12)
20:55
Hero-lyhäri: This is my Office
21:00
Elokuva: ATM - No Escape (16)
22:45
NCIS Los Angeles (12)
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
14:00
Championship Playoff Final: Middlesbrough - Norwich (25.5.)
16:00
Volvo Ocean Race: Life at the Extreme
16:30
NASCAR Highlights: Charlotte (24.5.)
17:30
Rallin MM-sarja: Portugali, Highlights
18:30
Merimaili
19:00
Gillette World Sport
19:30
NBA Action
20:00
NBA Playoffs: Golden State Warriors - Houston Rockets (27.5.)
22:00
Rallicrossin MM-sarja: Iso-Britannian osakilpailu (24.5.)
00:00
Inside Sailing
00:30
Beach Volley World Tour: Naisten Pronssiottelu & Finaali, Praha (24.5.)
01:30
Rallin MM-sarja: Portugali, Highlights
02:30
F4: Ahveniston Osakilpailu (17.5.)
03:30
NBA Playoffs LIVE: Atlanta Hawks - Cleveland Cavaliers
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
14:00
The Season
14:30
Moto2: Le Mansin Osakilpailu (17.5.)
16:00
TCR: Algarve, Portugali
16:30
Beach Volley World Tour: Naisten Semifinaalit, Praha (24.5.)
18:00
UEFA Europa League Final: Dnipro - Sevilla (27.5.)
20:30
Speedwayn MM-sarja: Praha, Tshekki (23.5.)
22:30
Superpesis: Sotkamo - Vimpeli (22.5.)
01:00
Volvo Ocean Race: Life at the Extreme
01:30
Seamaster Sailing