Kallio | Nelonen.fi
  • 5-12
  • 12-18
  • 18-5
= Katseltavissa Ruudussa
= Tulossa Ruutuun
05:00
Ennustaja-TV
06:35
Ostosruutu
07:20
Britannian paras leipomo
08:20
Laiva (S)
08:50
Onnenarpa
10:50
LIVE: Tiedä ja Voita
13:50
Tuuri
14:50
Britannian paras leipomo
15:50
Vaihdokkaat (7)
16:50
Farmi (S)
17:20
Rob (S)
17:50
MasterChef Australia All Stars
18:55
HS-uutiset
18:58
HS-sää
19:00
Hotellit kuntoon, Jyrki Sukula!
20:00
Huvila & Huussi
20:58
Keno
21:00
Criminal Minds (16)
22:00
Beck: Elävältä haudattu (16)
23:50
Risteyksessä (7)
00:50
NCIS Rikostutkijat (12)
01:50
Ennustaja-TV
05:00
Ennustaja-TV
06:05
Ostosruutu
07:05
Onnenarpa
09:05
LIVE: Tiedä ja Voita
11:05
Kuppilat kuntoon Ruotsi
12:00
Elixir
12:30
Kuuluisat kuppilat
13:00
Kuppilat kuntoon, Gordon Ramsay!
14:00
Leijonan luola Kanada
15:00
Kuuluisat kuppilat
15:30
Hotellit kuntoon, Gordon Ramsay
16:30
MasterChef VIP
17:30
Kuppilat kuntoon, Gordon Ramsay!
18:30
Leijonan luola Kanada
19:30
Hotellit kuntoon, Gordon Ramsay
20:30
Poliisit (S)
21:00
MasterChef VIP
22:00
Konttori (S)
22:30
Poliisit (S)
23:00
Australian rajalla
23:30
Australian rajalla
00:00
Villit lomavideot
00:30
Villit lomavideot
01:00
Anthony Bourdain maailmalla
01:50
Wipeout
02:45
Ennustaja-TV
05:00
Ennustaja-TV
06:00
Ostosruutu
07:00
Onnenarpa
09:00
Hurja remontti
09:55
Hotellit haltuun
10:50
Kodikkaasti vuokralla
11:20
Tervetuloa kotiin
12:15
Olet mitä syöt
12:45
Kotikokkien taistelu
13:45
Hurja painonpudotus
14:40
Eden
15:10
Kaisa ja puoli valtakuntaa
16:05
Hurja painonpudotus
17:00
Häät sulhasen tapaan Amerikassa
18:00
Neljän tähden illallinen
18:30
Neljän tähden illallinen
19:00
Neljät häät Amerikassa
20:00
Pelasta perheemme, Supermarjo!
21:00
Elokuva: Tyttö sinä olet tähti (12)
22:50
Good Wife (7)
23:50
Nätti nakuna
00:45
Häät sulhasen tapaan Amerikassa
01:40
Ennustaja-TV
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
18:00
Holmes NYC (12)
18:55
Loop Looks
19:10
Bunheads (S)
20:00
NCIS Los Angeles (12)
20:50
Hero Crew - Uniikki: Pätkätöis
21:00
Elokuva: Last Action Hero (16)
23:20
Holmes NYC (12)
00:10
NCIS Los Angeles (12)
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
13:45
Rallicrossin MM-sarja: Esteringin osakilpailu, Saksa (21.6.)
15:45
Volvo Ocean Race: Göteborg, In-Port Race
17:30
Gillette World Sport
18:00
NASCAR Highlights: Sonoma, Toyota/Save Mart 350
19:00
NBA Inside Stuff
19:30
Vaahteraliiga: Vantaa TAFT - Porvoo Butchers (25.6.)
22:00
Superpesis: Itä - Länsi, Miehet (28.6.)
00:30
European Rally Championship: Azorit
01:30
Extreme Sailing
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
14:00
Speedwayn World Cup: Gniezno, Puola (6.6.)
16:00
Rallin MM-sarja: Sardinia, Highlights
17:00
Rallin MM-sarja: Puola, Ennakkomakasiini
17:30
xCat Power Boats World Series: Cascais
18:00
Superpesis: Itä - Länsi, Naiset (27.6.)
20:30
TCR: Sotshi, Venäjä
21:00
F1-veneet: Evian, Ranska
22:15
Inside European Rally Championship: Azorit
22:45
Inside Sailing
23:20
Great Cup 32 Racing Tour
23:55
Beach Volley World Tour: Naisten Pronssiottelu & Finaali, Stavanger (13.6.)