Ohjelmat | Nelonen.fi
  • 5-12
  • 12-18
  • 18-5
= Katseltavissa Ruudussa
= Tulossa Ruutuun
05:00
Ennustaja-TV
06:30
Ostosruutu
07:00
Disneyn esikoulu: Jake ja Mikä-Mikä-Maan merirosvot (S)
07:25
Disney esittää: Kim Possible (7)
07:50
Disney esittää: Aku ja kumppanit (S)
07:55
Disney esittää: Aku ja kumppanit (S)
08:05
Shake It Up (S)
08:35
PII-PAA Poliisit (7)
08:40
PII-PAA Poliisit (S)
08:45
Eläinten pelastajat (S)
09:15
Gordon Ramsay - pannu kuumana
10:20
Huippukokki lähtee maalle
10:50
Onnenarpa
11:50
LIVE: Tiedä ja Voita
13:50
Deittikamera
14:20
Gordon Ramsay - pannu kuumana
15:20
HS Uutisraportti
15:50
Huippumalli haussa
16:50
Laiva (S)
17:20
Frasier (S)
17:50
Suomen kaunein mökki
18:55
HS-uutiset
18:58
HS-sää
19:00
Kaisa ja luksuskodit
20:00
Risteyksessä (7)
20:58
Keno
21:00
Aatami etsii Eevaa (S)
22:00
Poliisit - kotihälytys (12)
23:00
Vegas (12)
00:00
HS Uutisraportti
00:30
Salaliittoteoriat Jesse Venturan johdolla (S)
01:30
Frasier (S)
02:00
Kylmäverisesti sinun (12)
03:05
Laiva (S)
03:35
Jopet-show (S)
04:15
Jopet-show (S)
04:50
Ennustaja-TV
05:00
Ennustaja-TV
06:40
Ostosruutu
07:40
Onnenarpa
09:10
LIVE: Tiedä ja Voita
11:10
Mahdoton illallinen
12:05
Kuuluisat kuppilat
12:35
Kuuluisat kuppilat
13:05
Guinness World Records
14:00
Kuppilat kuntoon Ruotsi
15:00
JIM D: Lontoon olympiastadion (S)
16:00
Hurja remontti
17:00
Kuuluisat kuppilat
17:30
Pomo piilossa
18:30
Leijonan luola USA
19:30
Hell's Kitchen
20:30
Poliisit (S)
21:00
Amerikan kovimmat keräilijät
22:00
Poliisit (S)
22:30
Suomen huutokauppakeisari
23:30
JIM D: Lento 447 - onnettomuus Atlantin yllä (7)
00:30
Panttilainaamo
01:00
Vuorien sankarit (7)
01:55
Pomo piilossa
02:50
Leijonan luola USA
03:45
Ennustaja-TV
05:00
Ennustaja-TV
06:30
Ostosruutu
07:30
Onnenarpa
09:00
Sikke - Ruokaa rakkaudella
09:30
Sarahin sisustusvinkit
10:00
Koirakuiskaaja
10:50
James Martin ja herkkuja Välimerellä
11:20
Huippukokki lähtee maalle
11:55
Hotellit haltuun
12:55
Bill Grangerin makoisat matkat
13:55
Emilyn sisustussalaisuudet
14:25
Hulluna leivontaan
14:55
Huikeat kakut
15:55
Hurja painonpudotus
16:55
Nätti nakuna
17:55
Arvostele mun illallinen Suomessa
18:25
Arvostele mun illallinen Suomessa
18:55
Liv & Learn: Kylässä Olgan keittiössä
19:00
Neljät häät Amerikassa
20:00
Huvila & Huussi
21:00
Good Wife (7)
22:00
Ruotsin miljonääriäiti Maria Montazami
23:00
Valheen vangit (S)
00:00
Täydelliset naiset (12)
01:00
Emily Owens (7)
01:55
Gigolot (12)
02:25
Gigolot (12)
03:00
Käenpesä (7)
04:00
Ennustaja-TV
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
18:00
LA Ink
18:55
Hero-lyhäri: This is my Office
19:00
Baby Daddy (S)
19:30
Baby Daddy (S)
20:00
NCIS Los Angeles (12)
20:55
Hero-lyhäri: This is my Office
21:00
Elokuva: Nuorison naimapuuhat (16)
22:45
NCIS Los Angeles (12)
23:40
Fargo (12)
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
14:00
Volvo Ocean Race: Life at the Extreme
14:30
NBA Playoffs: Cleveland Cavaliers - Atlanta Hawks (24.5.)
16:55
Championship Playoff Final LIVE: Middlesbrough - Norwich
19:30
NBA Action
20:00
Rallicrossin MM-sarja: Iso-Britannian osakilpailu (24.5.)
22:00
Beach Volley World Tour: Naisten Pronssiottelu & Finaali, Praha (24.5.)
23:00
TCR: Algarve, Portugali
23:30
Seamaster Sailing
00:00
Merimaili
00:30
Volvo Ocean Race: Newport, In-Port Race
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
14:00
Rallin MM-sarja: Portugali, 4. kisapäivä
14:30
NASCAR: Charlotte (24.5.)
18:30
Gillette World Sport
19:00
Rallin MM-sarja: Portugali, Highlights
20:00
NBA Playoffs: Cleveland Cavaliers - Atlanta Hawks (24.5.)
22:30
Championship Playoff Final: Middlesbrough - Norwich (25.5.)
01:00
Speedwayn MM-sarja: Tampere (16.5.)
03:00
Rallin MM-sarja: Portugali EK14, Fafe (24.5.)
04:00
NBA Playoffs LIVE: Houston Rockets - Golden State Warriors