Ohjelmaopas | Nelonen.fi

Ohjelmaopas

OHJELMAOPAS Ladataan
  • 5-12
  • 12-18
  • 18-5
= Katseltavissa Ruudussa
= Tulossa Ruutuun
05:00
Ennustaja-TV
06:00
Bumba (S)
06:05
Pound Puppies (S)
06:30
Chuckin ja ystävien seikkailut (S)
06:40
Chuckin ja ystävien seikkailut (S)
06:55
Disneyn esikoulu: Jake ja Mikä-Mikä-Maan merirosvot (S)
07:20
My Little Pony: Ystävyyden taikaa (S)
07:45
Lego Nexo Knights (7)
08:10
Lego Star Wars (7)
08:35
Lego Ninjago (7)
09:00
Vaaleanpunainen pantteri (7)
09:10
Soppa365
09:20
Hansin grillikesä
10:20
Neljän tähden illallinen
10:50
Pentujengi ja aavekoira (S)
12:40
Kaksin karkuteillä (7)
14:50
Vaaleanpunainen pantteri (7)
15:00
Amerikan kovimmat keräilijät
16:05
Neljän tähden illallinen
16:35
Soppa365
16:45
Leijonan luola USA
17:50
Suomen huutokauppakeisari
18:55
HS-uutiset
18:58
HS-sää
19:00
Huvila & Huussi
20:00
Haapasalo goes lomalle
20:58
Keno
21:00
Temptation Island Suomi 2 (S)
22:00
Rocky II - Uusintaottelu (16)
00:25
Arman Pohjantähden alla (S)
01:25
Leijonan luola USA
02:25
48 tuntia rikoksesta (7)
03:25
Amerikan kovimmat keräilijät
04:25
Ennustaja-TV
05:00
Ennustaja-TV
06:30
Ostosruutu
09:00
Ostosruutu - VitaPrism
09:30
Onnenarpa
11:00
Pomo piilossa
12:00
Haasta Hans
13:00
Hurja remontti
14:00
Top Chef
15:00
Gordon Ramsay - pannu kuumana
16:05
MasterChef USA
17:00
Rikkaiden panttilainaamo
18:00
Panttilainaamo
18:30
Leijonan luola Kanada
19:30
MasterChef USA
20:30
Poliisit (7)
21:00
Poliisit - kotihälytys (12)
22:00
Poliisit (S)
22:30
Pomo piilossa
23:30
Leijonan luola Kanada
00:30
Poliisit - kotihälytys (12)
01:30
MasterChef USA
02:30
Huima konttihuutokauppa
03:00
Huima konttihuutokauppa
03:30
Ennustaja-TV
05:00
Ennustaja-TV
06:00
Ostosruutu
09:00
Hurja painonpudotus
10:00
MasterChef Suomi
11:00
Supernanny Euroopassa (7)
12:00
Kaisa ja luksuskodit
13:00
Sinkkuillallinen
14:00
Hurja painonpudotus
15:00
Neljät häät Amerikassa
16:00
Maailman övereimmät juhlat (7)
17:00
Sinkkuillallinen
18:00
Ruotsin miljonääriäidit
19:00
Laihduin 300 kg (7)
20:00
Ravintola X
21:00
Mustat lesket (7)
22:00
Syytettynä murhasta (12)
00:00
Sinkkuillallinen
01:00
Ravintola X
02:00
Perception (12)
03:00
Ennustaja-TV
09:00
Tosiputki: Ibiza Weekender (S)
09:50
Tosiputki: Made in Chelsea (S)
10:40
Nashville (S)
11:25
Rantavahdit (7)
11:50
Rantavahdit (S)
12:15
Tosiputki: Ibiza Weekender (S)
13:05
Tosiputki: Made in Chelsea (S)
13:55
Rantavahdit (7)
14:20
Rantavahdit (S)
14:45
Fosters (S)
15:30
Tosiputki: Ibiza Weekender (S)
16:20
Tosiputki: Made in Chelsea (S)
17:10
Rantavahdit (7)
17:35
Rantavahdit (S)
18:00
Tosiputki: Ibiza Weekender (S)
19:00
Tosiputki: Made in Chelsea (S)
20:00
Kyttäputki: Castle (12)
21:00
Paranormal Activity 3 (16)
22:45
Kyttäputki: Castle (12)
23:45
Tosiputki: Made in Chelsea (S)
00:50
#Herocrew: Sara
01:00
Tosiputki: Ibiza Weekender (S)
01:50
Nashville (S)
10:00
NASCAR: Talladega (1.5.)
14:00
UEFA Europa League: Shakhtar Donetsk - Sevilla (28.4.)
16:00
UEFA Europa League: Villarreal - Liverpool (28.4.)
18:00
SM-liigan viikkomakasiini
18:30
NBA Action
19:00
Gillette World Sport
19:30
NBA Playoffs: San Antonio Spurs - Oklahoma City Thunder (2.5.)
21:25
UEFA Europa League: Maalikooste (28.4.)
21:55
UEFA Europa League LIVE: Sevilla - Shakhtar Donetsk
00:05
SM-liiga Finaalit: HIFK - Tappara, 5. Finaali (23.4.)
10:00
SM-liiga Finaalit: HIFK - Tappara, 1. Finaali (15.4.)
12:00
TCR: Estoril, Portugal
12:30
SM-liigan viikkomakasiini
13:00
SM-liiga Finaalit: Tappara - HIFK, 2. Finaali (16.4.)
15:00
Trans World Sport
16:00
SM-liiga Finaalit: HIFK - Tappara, 3. Finaali (19.4.)
18:00
UEFA Europa League: Maalikooste (28.4.)
18:30
SM-liiga Finaalit: Tappara - HIFK, 4. Finaali (22.4.)
20:30
MM-rallicross Highlights: Portugali
21:30
MM-ralli: Argentiina, Extra
21:55
UEFA Europa League LIVE: Liverpool - Villarreal
00:05
NASCAR Highlights: Richmond
01:05
Night of the Jumps: Krakau