Ohjelmaopas | Nelonen.fi

Ohjelmaopas

OHJELMAOPAS Ladataan
  • 5-12
  • 12-18
  • 18-5
= Katseltavissa Ruudussa
= Tulossa Ruutuun
05:00
Ennustaja-TV
06:00
Bumba (S)
06:05
Bubble Guppies (S)
06:30
Transformers Rescue Bots (7)
06:50
Lazy Town (S)
07:20
My Little Pony: Ystävyyden taikaa (S)
07:45
Lego Friends (S)
08:10
Angry Birds Toons (S)
08:15
Marvel's Avengers Assemble (7)
08:40
Lego Ninjago (7)
08:50
Lego Ninjago (7)
09:05
Vaaleanpunainen pantteri (S)
09:10
Ostosruutu
09:40
Ostosruutu - VitaPrism
10:10
Onnenarpa
11:10
LIVE: Tiedä ja Voita
13:45
Eläinsairaala (S)
14:15
Eläinsairaala (S)
14:45
Kuppilat kuntoon, Gordon Ramsay!
15:45
Neljän tähden illallinen
16:15
Onnenarpa
16:20
Matkaoppaat
16:50
Leijonan luola USA
17:50
Suomen huutokauppakeisari
18:55
HS-uutiset
18:58
HS-sää
19:00
Ummikot ulkomailla
20:00
Huvila & Huussi
20:58
Keno
21:00
Suomen huutokauppakeisari
22:00
Suomen huutokauppakeisari
23:00
Paratiisihotelli Ruotsi (S)
00:00
Suomen Tulli
01:00
Poliisit - kotihälytys (12)
02:00
Leijonan luola USA
03:00
Ummikot ulkomailla
04:00
Ennustaja-TV
05:00
Ennustaja-TV
07:30
Ostosruutu
10:00
Onnenarpa
11:00
LIVE: Tiedä ja Voita
12:00
Henkka & Niki vs. Amerikka
12:30
Henkka & Niki vs. Amerikka
13:00
Hurja remontti
14:00
Onnenarpa
14:05
Top Chef
15:00
Hyvät ja huonot uutiset
15:55
Onnenarpa
16:00
Panttilainaamon autospesialistit
16:30
Inspector Cartoons (7)
16:40
Martina ja hengenpelastajat
17:35
Leijonan luola UK
18:50
MasterChef Australia
20:00
Poliisit (7)
20:30
Poliisit (7)
21:00
Martina ja hengenpelastajat
22:00
Hyvät ja huonot uutiset
23:00
Konttori (S)
23:30
Poliisit (S)
00:00
Poliisit (7)
00:30
Australian rajalla
01:00
Australian rajalla
01:30
Leijonan luola UK
02:40
Martina ja hengenpelastajat
03:30
Hyvät ja huonot uutiset
04:25
Ennustaja-TV
05:00
Ennustaja-TV
06:00
Ostosruutu
09:00
Eden
09:30
Eden
10:00
MasterChef VIP
10:55
Me Naiset esittää: #evek
11:00
Me Naiset esittää: #evek
11:10
Remppa vai muutto
12:00
Toisenlaiset äidit
12:55
Sinkkuillallinen
13:50
Me Naiset esittää: #evek
13:55
Me Naiset esittää: #evek
14:05
Hurja painonpudotus UK
15:00
Neljät häät Amerikassa
15:55
Remppa vai muutto
16:50
Me Naiset esittää: #evek
16:55
Me Naiset esittää: #evek
17:05
Sinkkuillallinen
18:00
Neljät häät Amerikassa
19:00
Akin ja Ritan rakkausdieetit
20:00
Jutta ja 10 suurta unelmaa
21:00
Aavikon kukka (16)
23:25
Kocktails with Khloé
00:20
Sinkkuillallinen
01:15
Jutta ja 10 suurta unelmaa
02:05
Maailman övereimmät juhlat (7)
03:05
Neljät häät Amerikassa
04:00
Ennustaja-TV
09:45
Tosiputki: Hollywood Cycle (S)
10:35
Mad Men (12)
11:30
Tosiputki: Ibiza Weekender (S)
12:20
Tosiputki: Hollywood Cycle (S)
13:10
Eläinten ABC
13:35
Eläinten ABC
14:00
Fosters (7)
14:45
Merieläinten pelastajat
15:10
Merieläinten pelastajat
15:35
Hotellit kuntoon, Gordon Ramsay
16:20
Tosiputki: Hollywood Cycle (S)
17:10
Tosiputki: Ibiza Weekender (S)
18:00
Paratiisihotelli Ruotsi (7)
19:00
Tosiputki: Hollywood Cycle (S)
20:00
Kyttäputki: Havaiji 5-0 (12)
21:00
Oikein kunnon orgiat (16)
22:55
Kyttäputki: Havaiji 5-0 (16)
23:50
Tosiputki: Hollywood Cycle (S)
00:50
Loop Looks: Senay Coco
01:00
Paratiisihotelli Ruotsi (7)
01:50
Mad Men (12)
02:40
Family Weekend - Onnellinen perhe (12)
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
14:00
MM-ralli: Puola, Ennakko
14:30
Superpesis: Alajärvi - Kankaanpää (21.6.)
17:00
Vaahteraliiga: Porvoo Butchers - Vantaa TAFT (17.6.)
19:30
NBA Inside Stuff
20:00
NBA: 2016 Sounds of the Finals
20:30
MM-ralli: Sardinia, Extra
21:30
MM-ralli: Puola, Ennakko
22:00
Superpesis: Seinäjoki - Joensuu (28.6.)
00:30
Trans World Sport
01:30
Gillette World Sport
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
14:00
Trans World Sport
15:00
NASCAR Highlights: Sonoma
16:00
Kottilat
16:15
MM-ralli: Sardinia, Extra
17:15
MM-ralli: Puola, Ennakko
17:45
Superpesis LIVE: Seinäjoki - Joensuu
20:30
Gillette World Sport
21:00
Spa Classic
21:30
Speedway: Praha, Tshekki (25.6.)
00:00
V8 SuperCars Highlights: Darwin, Race 12
01:00
V8 SuperCars Highlights: Darwin, Race 13